O Polityce

Firmy krzak z siedzibą w chaszczach

Bezdomni prezesami badawczych firm farmaceutycznych... Bezdomni prezesami badawczych firm farmaceutycznych... AN

Po publikacji artykułu „Firmy krzak z siedzibą w chaszczach” (POLITYKA 38), w którym opisaliśmy, jak z osób bezdomnych zrobiono prezesów badawczych firm farmaceutycznych, zostaliśmy zasypani żądaniami sprostowań: od Krzysztofa Polkowskiego i przedstawicieli spółek SciencePharma Sp. z o.o. sj, Health-Med Sp.

Polityka 43.2021 (3335) z dnia 19.10.2021; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.