O Polityce

Gala Nagród Naukowych POLITYKI

Wszyscy finaliści odpowiadali na pytania zadawane przez prowadzących galę, redaktora naczelnego POLITYKI Jerzego Baczyńskiego i dziennikarkę działu naukowego Agnieszkę Krzemińską. Wszyscy finaliści odpowiadali na pytania zadawane przez prowadzących galę, redaktora naczelnego POLITYKI Jerzego Baczyńskiego i dziennikarkę działu naukowego Agnieszkę Krzemińską. Leszek Zych / Polityka
17 października, tradycyjnie w niedzielę – po raz 21. – wręczyliśmy Nagrody Naukowe POLITYKI.

W ubiegłym roku ze względu na pandemię jubileuszowa gala nie odbyła się. Teraz była okazja, by przypomnieć historię tej nagrody, która do tej pory zgromadziła prawie 350 wybitnych młodych naukowców. Spotkanie przebiegło jeszcze w reżimie pandemicznym, ale już z udziałem znakomitych gości, członków obu kapituł, promotorów, rektorów wyższych uczelni oraz oczywiście finalistów, laureatów i ich bliskich. Relacja z gali na: polityka.

Polityka 43.2021 (3335) z dnia 19.10.2021; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.