O Polityce

Debata o stanie wojennym

Zapraszamy na debatę. 13 grudnia o godz. 17.00. Zapraszamy na debatę. 13 grudnia o godz. 17.00.
Zapraszamy na debatę „Czterdzieści lat minęło… Stan wojenny. Czy jest się jeszcze o co spierać?” 13 grudnia na Wydziale Historii Uniwersytetu Warszawskiego.

Redakcja POLITYKI zaprasza na debatę w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego „Czterdzieści lat minęło… Stan wojenny. Czy jest się jeszcze o co spierać?” z udziałem publicysty POLITYKI prof. Wiesława Władyki. Udział wezmą także: prof. Anna Giza-Poleszczuk, prof. Tomasz Ochinowski oraz dr Jan Olaszek. Dyskusję poprowadzi prof. Marcin Zaremba.

Debata odbędzie się w Sali Kolumnowej na Wydziale Historii Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) w poniedziałek, 13 grudnia o godz.

Polityka 50.2021 (3342) z dnia 07.12.2021; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.