O Polityce

Uwaga, Czytelnicy! „Polityka” drożeje o 1 zł

Polityka
Zostańcie Państwo z nami, a my, tak jak do tej pory, będziemy robić wszystko, żeby lektura „Polityki” była zawsze warta swojej ceny.

Od bieżącego numeru (25/2024) cena „Polityki” rośnie o 1 zł i wynosić będzie 12,90 zł. Do tej podwyżki zmuszają nas rosnące koszty wydawnicze i dystrybucyjne. Natomiast jeszcze do końca trzeciego kwartału 2024 r. pozostawiamy ceny prenumeraty papierowej na dotychczasowym poziomie. Jeden numer „Polityki” w rocznej prenumeracie redakcyjnej to wydatek rzędu 9,20 zł. Najtaniej z kolei można czytać „Politykę” w wersji cyfrowej. Nawet najdroższy i jednocześnie najbogatszy w treści pakiet Uniwersum (39,99 zł miesięcznie) jest w skali roku tańszy niż zakup wszystkich numerów„Polityki” w wersji drukowanej. A do tego pozwala na udostępnienie „Polityki” w pakiecie Standard dwojgu bliskim. Poza „Polityką” pakiet Uniwersum umożliwia lekturę wszystkich wydań specjalnych (w tym „Pomocnika Historycznego”, „Salonu”) i daje dostęp do wydawanych przez nas miesięczników popularnonaukowych („Wiedza i Życie”, „Świat Nauki”). Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie: www.polityka.pl/cyfrowa.

Zostańcie Państwo z nami, a my, tak jak do tej pory, będziemy robić wszystko, żeby lektura „Polityki” była zawsze warta swojej ceny.

Polityka 25.2024 (3468) z dnia 11.06.2024; Do i od Redakcji; s. 91
Reklama
Reklama