Podkast seryjny

Podkast seryjny. Odc. 40

Rusza polska odsłona SkyShowtime. Próba sił na rynku VOD

Co można oglądać na SkyShowtime, czy oferta serwisu spełnia oczekiwania i czy ma szansę przebić się na zatłoczonym rynku?

Na rynku VOD już do tej pory było wystarczająco gęsto, a do stawki serwisów walczących o uwagę widzów dołączył właśnie kolejny gracz z wyższej ligi. Czy polski debiut SkyShowtime jest w stanie zaburzyć dotychczasowy układ sił? Królem streamingu niezmiennie pozostaje Netflix, lecz nowa platforma może skutecznie powalczyć ofertą o miejsce na podium, zwłaszcza że w jej katalogu znalazły się nie tylko popularne filmowe hity (m.in. z takich cykli jak „Jurassic World” czy „Szybcy i wściekli”), ale również spora liczba seriali.

Na pierwszy plan wysuwa się stworzone przez Taylora Sheridana „Yellowstone” oraz jego dwa westernowe prequele, ale przebojami mogą być także „Tulsa King” z Sylvestrem Stallone’em w roli głównej czy „Burmistrz Kingstown” z Jeremym Rennerem. Widzów przyciągnie również klasyka, dawno nieobecna w polskim streamingu: „Miasteczko Twin Peaks”, „Żona idealna” i „Frasier”. O tym, co można oglądać na SkyShowtime, czy oferta serwisu spełnia oczekiwania i czy ma szansę przebić się na zatłoczonym rynku, rozmawiam z Anetą Kyzioł.

Kadr z serialu „Yellowstone”mat. pr.Kadr z serialu „Yellowstone”

Więcej na ten temat
Reklama
Reklama