Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Kraj

Prawy i prosty

Tomasz Adamek – bije z prawej

Tomasz Adamek ze Zbigniewem Ziobrą. Zbyszek lubi Tomka, a Tomek Zbyszka za jednakowość poglądów, co bokser przyznał w telewizji. Tomasz Adamek ze Zbigniewem Ziobrą. Zbyszek lubi Tomka, a Tomek Zbyszka za jednakowość poglądów, co bokser przyznał w telewizji. Bartosz Krupa / EAST NEWS
W marcu zdolny bokser Tomasz Adamek z Gilowic koło Żywca nie został w Ameryce mistrzem świata wagi ciężkiej. Zdecydował więc zostać w Europie parlamentarzystą frakcji prawicowej.
Adamek to bokser wybitny – kilkukrotny zawodowy mistrz świata federacji IBF i IBO w junior ciężkiej, WBC w półciężkiej.Wojciech Kubik/EAST NEWS Adamek to bokser wybitny – kilkukrotny zawodowy mistrz świata federacji IBF i IBO w junior ciężkiej, WBC w półciężkiej.

Walczył w miasteczku Bethlehem, przegrał na punkty z Ukraińcem Głazkowem. Jak zwykle przed walką prosił Boga o siłę. Po walce siedział ze spuszczoną głową w szatni. Przyszedł do niego Janusz Pindera, król znawców boksu wśród dziennikarzy – zobaczył poranionego od ciosów, pękniętego psychicznie człowieka.

Natomiast dwa tygodnie później Pindera zobaczył go w garniturze – bokser martwił się, że Europa ginie z powodu masowego usuwania ciąż, homoseksualistom radził zejść ze złej drogi.

Polityka 16.2014 (2954) z dnia 15.04.2014; Polityka; s. 20
Oryginalny tytuł tekstu: "Prawy i prosty"
Reklama

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Jak poprawnie zrobić wymaz?

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022