Kraj

Same ważne sprawy

Tydzień w polityce według Paradowskiej

Bohaterem tygodnia stał się spot telewizyjny przygotowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju na 10-lecie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Może się podobać lub nie. Mnie się akurat podobał i to nie tylko dlatego, że jako muzyczny podkład wzięto, niebanalnie zresztą, szlagierową kompozycję Paula McCartneya „Hey Jude” z przesłaniem: „Niech ci nie pójdzie źle, niech ci pójdzie lepiej”, ale także dlatego, że w bardzo krótkiej, dynamicznej formie pokazuje skalę zmian, jakie zaszły w Polsce nie tylko w tych ostatnich 10 „świetlnych” latach, ale także w ciągu 25 lat, jakie minęły od 1989 r.

Polityka 18.2014 (2956) z dnia 27.04.2014; Komentarze; s. 7
Oryginalny tytuł tekstu: "Same ważne sprawy"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak komunikować swoje potrzeby

Jak wyrazić swoje potrzeby, aby inni je uwzględniali.

Anna Dąbrowska, Anna Dobrowolska
06.02.2018