Kraj

POLITYKA liderem

Polityka

Według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy POLITYKA osiągnęła w maju 2014 r. najwyższą sprzedaż spośród wszystkich tygodników społeczno-politycznych w Polsce. Była przy tym jedynym tytułem w swoim segmencie, który odnotował wzrost sprzedaży w stosunku do maja ubiegłego roku – konkurencyjne tygodniki odnotowały spadki sprzedaży między 3,5 proc. a 30 proc.

Średnia sprzedaż POLITYKI w maju br. wyniosła 127,4 tys. egzemplarzy i była o 5 proc. wyższa od sprzedaży w maju 2013 r.

Polityka 30.2014 (2968) z dnia 22.07.2014; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 99

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Skąd się bierze inteligencja

Czy inteligencję mamy z genów, czy ze środowiska.

Magdalena Kaczmarek
14.05.2019