Kraj

Dusza z ciała uleciała

Koniec Religia.tv

Telewizja Religia.tv ostatecznie schodzi z anteny 31 stycznia.

Reklamowano ją jako „telewizję z duszą” i „katolickie Discovery”. Ale padła, a może trzeba powiedzieć: pozwolono jej upaść. To zła wiadomość. To był kanał wielofunkcyjny: ewangelizował, ale nie polował na dusze, a jednocześnie snuł barwną opowieść o tym, czym jest religia i jakie potrzeby może zaspokoić ku dobru wspólnemu.

Ani Kościół instytucjonalny, ani media publiczne nie zdołały stworzyć oddzielnego kanału telewizyjnego tak pomyślanego. Wydawało się, że lukę jakoś wypełni nadawca prywatny – grupa ITI.

Polityka 5.2015 (2994) z dnia 27.01.2015; Komentarze; s. 8
Oryginalny tytuł tekstu: "Dusza z ciała uleciała"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Skąd się bierze inteligencja

Czy inteligencję mamy z genów, czy ze środowiska.

Magdalena Kaczmarek
14.05.2019