Kraj

Nie będzie audytu państwa

Gdzie ten audyt? Na to pytanie ciężko znaleźć odpowiedź. Gdzie ten audyt? Na to pytanie ciężko znaleźć odpowiedź. Krystian Maj / Forum

Jarosław Kaczyński, gdy już było wiadomo, że Donald Tusk zostanie szefem Rady Europejskiej, zapowiedział 11 września 2014 r. w Sejmie „audyt rządu”: „My tego rodzaju przedsięwzięcie przeprowadzimy w stosunkowo nieodległym czasie, podsumujemy rządy Donalda Tuska”. 10 października Joachim Brudziński zapewniał w prasie: „trwają bardzo intensywne i staranne prace związane z tym audytem i wkrótce będzie on przedstawiony”, a „Pan Tusk będzie się musiał z tym audytem merytorycznie zmierzyć” i „to będzie bolesne doświadczenie”.

Polityka 5.2015 (2994) z dnia 27.01.2015; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 8

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Zapomniana historia Mietka Kosza

Film Macieja Pieprzycy „Ikar. Legenda Mietka Kosza” z brawurową rolą Dawida Ogrodnika przypomina wielką postać tytułowego niewidomego pianisty. To powód, by raz jeszcze zastanowić się nad wciąż nośnym mitem artysty straceńca.

Mirosław Pęczak
19.10.2019