Kraj

Czerwiec miesiącem nietrzeźwości

Tydzień w polityce według Paradowskiej

Od sierpnia będzie lepiej – westchnął z nadzieją podczas procesji z okazji święta Bożego Ciała kardynał Stanisław Dziwisz.

Ponieważ tuż za nim kroczył prezydent elekt Andrzej Duda, nie było wątpliwości, z kim wiąże się ta nadzieja. Nie było też wątpliwości, z czym się wiąże. Z pewnością nie z obietnicą 500 zł na każde dziecko czy podwyższeniem kwoty wolnej od podatku. To pożegnanie się z niemoralnym in vitro pod nowymi rządami jest wielką nadzieją kardynała Dziwisza. Postulaty pod adresem nowego prezydenta rozpisali zresztą hierarchowie Kościoła na wiele głosów i dotyczą one zaniechania uregulowania kwestii in vitro, wyrzucenia do kosza konwencji antyprzemocowej oraz zahamowania wszelkich zakusów na uchwalenie ustawy o związkach partnerskich.

Polityka 24.2015 (3013) z dnia 09.06.2015; Komentarze; s. 9
Oryginalny tytuł tekstu: "Czerwiec miesiącem nietrzeźwości"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak komunikować swoje potrzeby

Jak wyrazić swoje potrzeby, aby inni je uwzględniali.

Anna Dąbrowska, Anna Dobrowolska
06.02.2018