Kraj

Doda i Duda na imprezie urodzinowej „Super Expressu”. Czy są granice przyzwoitości?

Bartosz Krupa / EAST NEWS
Zdjęcia zadowolonego i rozluźnionego A. Dudy w towarzystwie rozluźnionych pośladków Dody obiegły internet.

Gdy komentuje się poczynania prezydenta A. Dudy, często pada pytanie o to, czy są jakieś granice przyzwoitości. Twierdzi się, że z przekraczania granic przyzwoitości A. Duda uczynił znak rozpoznawczy swojej prezydentury, w związku z czym wielu Polaków nie spodziewa się po nim niczego więcej. Dla tych Polaków sytuacja, w której A. Duda mógłby się w ważnych sprawach zachować przyzwoicie, jest trudna do wyobrażenia.

Ale trzeba przyznać, że w nieważnych sprawach wypada znakomicie. We wtorek pojawił się na gali z okazji 25-lecia „Super Expressu” i zrobił furorę. Kulminacją wieczoru było wręczenie mu kawałka tortu przez piosenkarkę Dodę, która dla podkreślenia wagi uroczystości wystąpiła z pośladkami na wierzchu. Zdjęcia zadowolonego i rozluźnionego A. Dudy w towarzystwie rozluźnionych pośladków Dody obiegły internet, dając politycznym przeciwnikom głowy państwa kolejny pretekst do postawienia pytania, „czy są jakieś granice przyzwoitości?”.

Krytyka spadła także na Dodę, z tym że według mnie niesłusznie, bo chociaż jej strój był niekompletny, to i tak ukazał wszystko, co ta artystka ma najlepszego. Wielu internautów komentujących zdjęcia z imprezy orzekło, że Duda i Doda „pasują do siebie idealnie”. Oczywiście były pewne niedociągnięcia, bo zdaniem niektórych Doda, jeśli już wypinała się na prezydenta, mogła chociaż założyć majtki. Ja osobiście uważam, że w majtkach czy bez A. Dudzie należał się większy kawałek tortu, ale nie ma się co czepiać.

„Jest głową naszego państwa i należy mu się szacunek” – skomentowała Doda, która w opinii internautów jako gospodyni także na szacunek zasłużyła, bo „pokazała się z najlepszej strony, z dudy strony”.

Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Czy wiesz, skąd pochodzi to, co nosisz?

Firmy odzieżowe (i nie tylko) lubią zapewniać, że są społecznie odpowiedzialne. Pora im powiedzieć: sprawdzam. Zwłaszcza w czasach pandemii.

Jędrzej Dudkiewicz
28.09.2020
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną