Osoby czytające wydania polityki

„Polityka” - prezent, który cieszy cały rok.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kraj

Rodzice Andrzeja Dudy udzielili mocnego wywiadu. Nie pierwszy raz

Na pierwszym planie rodzice Andrzeja Dudy Na pierwszym planie rodzice Andrzeja Dudy Jacek Bednarczyk / PAP
Rodzina żadnego innego prezydenta nie była równie aktywna w publicznym komentowaniu życia politycznego.

„Dziś mamy władze, które starają się pobudzić energię Narodu. Natomiast to lewackie i libertyńskie wstecznictwo niesie tylko rozkład, szczególnie moralny. Musimy być czujni” – przestrzega ojciec prezydenta prof. Jan Duda w wywiadzie dla „Naszego Dziennika”.

W wywiadzie opisywanym przez media jako „mocny” i „sensacyjny” rodzice prezydenta mówią m.in. o ideologii gender: „Pan Lukas (ideolog nowej lewicy) wymyślił, że wystarczy obrzydzić kobiecie mężczyznę, a mężczyźnie kobietę, (…) że rodzina to przemoc, patologia. To są ewidentnie przemyślane sposoby niszczenia rodziny i depopulacji”.

Rodzice Andrzeja Dudy chętnie udzielają się publicznie

Rodzina żadnego innego prezydenta nie była tak aktywna w publicznym komentowaniu życia politycznego. Rodzice Andrzeja Dudy wyjątkowo chętnie udzielają wywiadów, w których wypowiadają się o bieżącej polityce, o działaniach ich syna, prezydenta, a także o jego życiu prywatnym. Oto kilka wybranych fragmentów:

O samodzielności Andrzeja Dudy („Super Express”)
Nie ma polityków samodzielnych. (…) Samodzielnemu politykowi nikt władzy nie powierzy, bo jest nieobliczalny. Mój syn zasłużył na piątkę i taką ocenę bym mu wystawił. Ma wizję Polski dumnej, suwerennej, chrześcijańskiej, mocnej.

O relacji małżeńskiej Agaty i Andrzeja Dudów („Super Express”)
To bzdury o jakimś kryzysie. Agata i Andrzej są bardzo kochającym się małżeństwem i nie widzą poza sobą świata.

O dyskryminacji (rozmowa z Mileną Kindziuk, blogpress.pl)
Dyskryminacja dla nas to jest nieszczęście ludzkości. Uważam, że ludzie mają brzydką cechę, bo lubią podnosić własną wartość, zadeptując otoczenie.

Reklama