Kraj

Instrukcja obsługi prezesa

Mizerski na bis

Polityka
Fakt, że w tych warunkach Jarosław Kaczyński jest w stanie rządzić Polską, moim zdaniem graniczy z cudem i dowodzi wielkości tego polityka.

W „Newsweeku” czytam o życiu codziennym Jarosława Kaczyńskiego. Z tekstu wynika, że jest to życie trudne, wypełnione męczącymi kontaktami z tłumem osób zachowujących się w sposób irytujący, np. jedzących coś w obecności Jarosława Kaczyńskiego, pomimo że nie jest tajemnicą, iż odgłos jedzenia bardzo go denerwuje. Nic dziwnego, że ceniący prostotę Kaczyński woli jadać w samotności, najlepiej prosto ze styropianowego pudełka. Łatwo zrozumieć, jak straszną męczarnią muszą być dla niego – bardzo rzadkie na szczęście – spotkania z przywódcami innych państw, podczas których jedzenie nie jest podawane w styropianowych pudełkach, a dokoła słychać mlaskanie, chrupanie i ciamkanie, pośród którego trudno zebrać myśli i zaplanować jakieś sensowne polityczne posunięcie.

Polityka 24.2017 (3114) z dnia 12.06.2017; Felietony; s. 107
Oryginalny tytuł tekstu: "Instrukcja obsługi prezesa"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Jak PGNiG dosala Zatokę Pucką

Dlaczego mieszkańcom nadmorskiego Kosakowa przeszkadza, że morze jest słone?

Ryszarda Socha
12.11.2019