Mizerski na bis

Instrukcja obsługi prezesa
Fakt, że w tych warunkach Jarosław Kaczyński jest w stanie rządzić Polską, moim zdaniem graniczy z cudem i dowodzi wielkości tego polityka.
Polityka

W „Newsweeku” czytam o życiu codziennym Jarosława Kaczyńskiego. Z tekstu wynika, że jest to życie trudne, wypełnione męczącymi kontaktami z tłumem osób zachowujących się w sposób irytujący, np. jedzących coś w obecności Jarosława Kaczyńskiego, pomimo że nie jest tajemnicą, iż odgłos jedzenia bardzo go denerwuje. Nic dziwnego, że ceniący prostotę Kaczyński woli jadać w samotności, najlepiej prosto ze styropianowego pudełka. Łatwo zrozumieć, jak straszną męczarnią muszą być dla niego – bardzo rzadkie na szczęście – spotkania z przywódcami innych państw, podczas których jedzenie nie jest podawane w styropianowych pudełkach, a dokoła słychać mlaskanie, chrupanie i ciamkanie, pośród którego trudno zebrać myśli i zaplanować jakieś sensowne polityczne posunięcie.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj