Kraj

Wielkie pudrowanie

Z życia sfer

Muszę przyznać, że jestem przeciwny pudrowaniu posła Terleckiego i wymyślaniu jego wizerunku na nowo.

Na Zjeździe Klubów Gazety Polskiej Jarosław Kaczyński alarmował, że w 2017 r. opozycja, „zatraciwszy wszelką miarę i jakże często elementarną przyzwoitość, nie cofała się przed niczym”. Obawiam się, że obecny rok nie będzie lepszy. O dalszej zatracie przez opozycję przyzwoitości oraz wszelkiej miary świadczy choćby ujawniony przez nią raport NIK dotyczący wydatków premier Beaty Szydło na makijażystów, w którym pada szokująca kwota 167 tys. zł.

Osobiście uważam, że robiąc w tej sprawie aferę, opozycja zachowuje się niepatriotycznie i pokazuje, że na atrakcyjnym wyglądzie Beaty Szydło jej nie zależy, gdyż jest on jej nie na rękę.

Polityka 26.2018 (3166) z dnia 26.06.2018; Felietony; s. 4
Oryginalny tytuł tekstu: "Wielkie pudrowanie"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Suszarki do rąk są za głośne dla dzieci – alarmuje 13-letnia badaczka

Dzieci to doskonali obserwatorzy, dostrzegający często to, co umyka dorosłym. 13-letnia Nora Louise Keegan zrobiła to niedawno na łamach międzynarodowego czasopisma naukowego, pisząc o hałasie z elektrycznych suszarek do rąk.

Piotr Rzymski
12.10.2019