Kraj

Niech to piorun strzeli

Mizerski na bis

Polityka
Przez trzy lata daliśmy dowód, że dla „dobrej zmiany” jesteśmy w stanie wytrzymać wiele.

Z sondażu IBRiS dla „Rzeczpospolitej” wynika, że zmiany forsowane przez PiS w sądownictwie pozytywnie ocenia mniej badanych, niż zamierza głosować na tę partię w wyborach. Oznacza to, że pewna grupa badanych znalazła się w sytuacji, w której jednocześnie popiera PiS i jest niechętna temu, co ugrupowanie to robi z polskimi sądami.

– Trudno popierać partię, której reform się nie popiera? – zagaduję w ramach dziennikarskiej sondy wyborcę PiS należącego do tej właśnie grupy.

Polityka 29.2018 (3169) z dnia 17.07.2018; Felietony; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Niech to piorun strzeli"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak komunikować swoje potrzeby

Jak wyrazić swoje potrzeby, aby inni je uwzględniali.

Anna Dąbrowska, Anna Dobrowolska
06.02.2018