Kraj

Narodowa sztuka kochania

Z życia sfer

Może w narodowych mediach należałoby przeprowadzić akcję uświadamiającą, w jaki sposób kochać Polskę prawidłowo.

Motywem przewodnim tegorocznych urodzin Radia Maryja była, tak jak w latach poprzednich, miłość do Polski. Gospodarz uroczystości i przemawiający goście mieli pełne usta miłości, a premier Morawiecki ubolewał, że mimo trzech lat rządów PiS są w Polsce Polacy, „którzy nie kochają jeszcze Polski tak jak my tutaj”.

Pragnąc zaakcentować otwartość wobec osób kochających Polskę inaczej niż on, premier zaapelował do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, żeby miała ich w swojej opiece.

Polityka 50.2018 (3190) z dnia 11.12.2018; Felietony; s. 7
Oryginalny tytuł tekstu: "Narodowa sztuka kochania"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Problemy psychiczne dzieci i rodzicielskie zaniedbania

Dr hab. Małgorzata Święcicka: O problemach psychicznych dzieci i rozmaitych „psychologicznych modach”, rodzicielskich zaniedbaniach i lękach na wyrost.

Joanna Cieśla
16.08.2019