Kraj

Patriotyczne wzmożenie naukowe

Mizerski na bis

Polityka
Odbieranie głosu ludziom mówiącym nie na temat jest w świecie naukowym regułą.

Szerokim echem w świecie nauki odbił się udział grupy polskich patriotów w konferencji historycznej w Paryżu. Podczas obrad poświęconych nowej polskiej szkole badań nad Holokaustem polscy patrioci – których nikt na konferencję nie zaprosił, dlatego musieli przyjść sami – poddali tę szkołę ostrej krytyce.

W ich opinii debata na temat Holokaustu, prowadzona przez przedstawicieli nowej polskiej szkoły badań nad Holokaustem, jest oszczercza i antypolska. Podczas konferencji postanowili ją odkłamać głośnymi krzykami zakłócającymi poszczególne wystąpienia.

Polityka 10.2019 (3201) z dnia 05.03.2019; Felietony; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Patriotyczne wzmożenie naukowe"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Osamotnienie – dżuma współczesności?

Mamy w Polsce 5 mln jednoosobowych gospodarstw domowych. Na razie co czwarte gospodarstwo. W 2035 r. – co trzecie.

Ewa Wilk
08.02.2019