Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Kraj

Czy 5G nas zabije

Mizerski na bis

Nie wiadomo, czy skuteczna szczepionka przeciwko epidemii 5G zostanie wynaleziona, zanim spłonie infrastruktura niezbędna do uruchomienia tej technologii.

Szczególnie groźną cechą epidemii koronawirusa jest to, że wywołuje ona kolejne epidemie, które przynoszą coraz większą liczbę ofiar. Obserwujemy np. epidemię teorii, według której za pojawienie się koronawirusa odpowiedzialna jest technologia ultraszybkiego internetu 5G. Osoby nią zakażone atakują maszty telefonii komórkowej i podpalają je. W Wielkiej Brytanii podpalono już ok. 60 masztów, w Irlandii 2, na Cyprze 1. W Polsce dotychczas nie podpalono ani jednego, być może dlatego, że zakażonych jest niewielu albo są w tak ciężkim stanie, że nie potrafią tych masztów znaleźć.

Polityka 18.2020 (3259) z dnia 27.04.2020; Felietony; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Czy 5G nas zabije"
Reklama

Czytaj także

Kraj

Guru strategii i willa na Żoliborzu

Jacek Bartosiak to prawnik i popularny w PiS geopolityk amator. Głosi nieufność wobec Zachodu, twierdzi, że Polska bez pomocy NATO może wygrać z Rosją. Jego kancelaria adwokacka przez siedem lat działała w domu żony Rogera de Bazelaire. To były dyrektor finansowy kremlowskiego oligarchy Michaiła Fridmana.

Tomasz Piątek
17.01.2022