Kraj

Wicepremier ds. kierowania premierem

Mizerski na bis

Słyszałem, że Jarosław Kaczyński jest tak szczelnie izolowany, gdyż boi się ludzi. Uważam, że zupełnie niepotrzebnie, bo osoby, które miały okazję z nim porozmawiać, są nim zachwycone.

Opozycja zarzuca wicepremierowi Kaczyńskiemu, że nie wiadomo, czym się w rządzie zajmuje. Opozycja nie jest pewna, czy on sam to wie, gdyż sprawia wrażenie trochę odklejonego od rzeczywistości, co świadczy o jego słabnącym przywództwie i kto wie, czy nie jest wykorzystywane do manipulowania wicepremierem poprzez wytworzenie w nim mylnego wrażenia, że zajmuje się czymś bardzo ważnym.

Wicepremierowi wmówiono np., że nadzoruje policję, chociaż szef MSWiA Mariusz Kamiński publicznie zapewnia, że policją kieruje on.

Polityka 51.2020 (3292) z dnia 15.12.2020; Felietony; s. 82
Oryginalny tytuł tekstu: "Wicepremier ds. kierowania premierem"
Reklama

Czytaj także

Fotoreportaże

Urok małych liczb. Najlepsze polskie apartamentowce

Zamiast balkonów na długość stopy i niedoświetlonych parapetów są szerokie tarasy i wielkie okna, zamiast anonimowości – przestrzenie, które sprzyjają spotkaniom z sąsiadami. Najlepsze polskie apartamentowce mają mało mieszkań, wyjątkową architekturę i położenie. Niestety, kameralne wciąż znaczy rzadkie i ekskluzywne.

Marta Polny
28.09.2021