Kraj

Awanse znajomej Sasina

Błyskotliwa kariera Marzeny Małek, czyli awanse znajomej Sasina

Marzena Małek w towarzystwie Jacka Kurskiego i Jacka Sasina. Marzena Małek w towarzystwie Jacka Kurskiego i Jacka Sasina. Piotr Molęcki / EAST NEWS
Kiedy PiS zaczął wygrywać wybory, kariera pani Małek zaczęła się rozkręcać. Z biblioteki przeszła do kancelarii Andrzeja Dudy, a w 2018 r. trafiła do Zarządu PL.2012+, spółki zarządzającej Stadionem Narodowym.

Uchwała PiS o samooczyszczeniu jakoś nie przyniosła wielu dymisji krewnych polityków w spółkach Skarbu Państwa. Znajdują się za to kolejne posady dla działaczy.

PiS wygrywa, kariera Małek się rozkręca

Marzena Małek, dobra znajoma Jacka Sasina, dostała jeszcze jedną okazję do zarobienia pieniędzy: miejsce w kolejnej radzie nadzorczej – mówi nasz informator z PiS. – Jeszcze niedawno była dyrektorką gminnej biblioteki w Radzyminie i naprawdę od tego czasu jej kompetencje aż tak bardzo się nie poszerzyły.

Polityka 32.2021 (3324) z dnia 03.08.2021; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 7
Oryginalny tytuł tekstu: "Awanse znajomej Sasina"
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Polska ma ludzi na sumieniu. A ja? Co z moim sumieniem?

Taktyka stanu wyjątkowego i bezwzględnych pushbacków nie przyniosła spodziewanych rezultatów. Łukaszenka nadal prowadzi swój sabotaż, a nawet go nasila. Polska ma ludzi na sumieniu. A ja? Co z moim sumieniem?

Renata Lis
23.09.2021