Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Kraj

Kolonie u Rafała

Kolonie u Rafała. Campus politycznych harcerzy

Idea Campusu zrodziła się jeszcze przed powrotem Donalda Tuska do krajowej polityki. Idea Campusu zrodziła się jeszcze przed powrotem Donalda Tuska do krajowej polityki. Mateusz Włodarczyk / Forum
Campus Polska Przyszłości to impreza, jakiej w polskiej polityce dotąd nie było, i bez wątpienia wielki sukces Rafała Trzaskowskiego. Tylko jak to teraz wykorzystać w opozycyjnej polityce?
Campus ma przyciągnąć do polityki młode pokolenie.Adam Stępień/Agencja Gazeta Campus ma przyciągnąć do polityki młode pokolenie.

„Ci ludzie chyba przyjechali się nieźle pobawić i cztery – pięć dni spędzić w tak atrakcyjnym wakacyjnie miejscu jak Olsztyn. Koncerty, zabawy, a przy okazji po nieprzespanej nocy trzeba będzie usiąść w takich czy innych ławach i posłuchać tego, co mówią zacni politycy zaproszeni przez stronę opozycyjną. Dostrzegam w tym raczej skromny udział świadomości politycznej”.

Tak to widzi na łamach portalu wPolityce.pl prof. Arkadiusz Jabłoński, socjolog z KUL i przede wszystkim dyżurny komentator TVP.

Polityka 36.2021 (3328) z dnia 31.08.2021; Temat tygodnia; s. 15
Oryginalny tytuł tekstu: "Kolonie u Rafała"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?