Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kraj

Czym grozi intensywne współżycie

Z życia sfer

Wiadomo, że chytrusy i wykolejeńcy wykorzystają każdą okazję do zbliżenia, podczas którego ofiara, zanim się obejrzy, utraci narodową tożsamość, a finansowo i tak niewiele zyska.

Premier Orbán zapowiedział, że nie dopuści do mieszania się różnych ras na Węgrzech, bo doprowadzi to do sytuacji, że biały naród węgierski przestanie być narodem, a jego miejsce zajmie obcy element, złożony z przypadkowych mieszańców. Orbán nie wykluczył, że na węgierskich granicach obcych rasowo przybyszów trzeba będzie odławiać, nawet jeśli na terenie UE będą przebywać legalnie. „My, Węgrzy, nie jesteśmy rasą mieszaną. I nie chcemy się taką stać” – deklaruje. Czy zezwoli na mieszanie się przyjaznej wobec Rosji rasy Węgrów z Polakami, którzy niechęć do Rosji wysysają z mlekiem matki – nie wiadomo.

Jarosław Kaczyński o odławianiu osobników rasy niepolskiej na razie nie mówi, ale zagrożenie z ich strony dostrzega. Ze szczególnym niepokojem obserwuje ekspansywność anty-Polaków – gatunku inwazyjnego spotykanego nie tylko w miastach, ale także na obszarach wiejskich, od wieków zamieszkiwanych przez rdzenną ludność pisowską. Podczas jego spotkań organizatorzy i policja dbają o segregację i pilnują, żeby na sali właściwi Polacy nie mieszali się z niewłaściwymi; pytanie, czy nie jest to reakcja spóźniona. Wiadomo, że poza salą prawdziwi Polacy zmuszeni są współżyć nie tylko z nieprawdziwymi, ale także z przedstawicielami rasy niemieckiej, a nawet osobami, które rano są mężczyznami, a po południu kobietami.

Nieskrępowane współżycie z wymienionymi grupami prowadzi do obniżenia jakości narodu polskiego oraz grozi temu narodowi liberalizmem, ateizmem, genderyzmem, homoseksualizmem i poszanowaniem praw kobiet. O tym, jak duże jest niebezpieczeństwo, że Polacy, zamiast być na wieki wieków Polakami, zmienią się w Europejczyków, świadczy sondaż CBOS, w którym za zbliżeniem z Unią są nawet sympatycy PiS i Konfederacji. Zaledwie 6 proc.

Polityka 32.2022 (3375) z dnia 02.08.2022; Felietony; s. 88
Oryginalny tytuł tekstu: "Czym grozi intensywne współżycie"
Reklama