Olsztyn fotograficzny

Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne w Olsztynie
Kto się pospieszy, zdąży jeszcze wystartować w Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. A do wygrania m.in. miesięczny staż w Dziale Foto tygodnika "Polityka".

Już niewiele czasu pozostało do "wystartowania" w Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych. Organizatorem  ogólnopolskiego konkursu dla pasjonatów fotografii jest  Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Fotografia to najpopularniejsze hobby współczesnego człowieka - twierdzą organizatorzy konkursu, dlatego już po raz szósty zachęcają do przysyłania prac w kategoriach: CZŁOWIEK, NATURA, ARCHITEKTURA.  Do konkursu dopuszczone będą tylko zdjęcia przysłane na papierze fotograficznym. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 listopada 2009 roku. W każdej z trzech kategorii zostaną przyznane: nagrody rzeczowe oraz specjalnie zaprojektowane statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Szkła.

Nagrodami specjalnymi w tym roku są: specjalistyczna drukarka fotograficzna HP Officejet 8000 WiFi oraz miesięczny staż w Dziale Foto tygodnika "Polityka". Prace oceniane będą przez fotografików Ryszarda Czerwińskiego, Jacka Porembę i Pawła Staszaka oraz Marka Marcinkowskiego - dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie. Ogłoszenie wyników nastąpi pod koeniec listopada.

Formularze ankiety i karty zgłoszeniowej można pobrać z oficjalnej strony Mistrzostw: www.omf.mok.olsztyn.pl. W ubiegłym roku do udziału w Mistrzostwach zgłoszonych zostało ponad 800 prac autorów z całej Polski.

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną