Bartek Chaciński i jego nowy blog muzyczny na POLITYKA.PL

Bartek mówi: blog
Przedstawiamy Państwu nowy blog pod egidą serwisu POLITYKA.PL. Pora na Polifonię Bartka Chacińskiego.
Bartek Chaciński zaprasza :)
Leszek Zych / Tomasz Pawlak/Polityka.pl

Bartek Chaciński zaprasza :)

Bartek Chaciński to dziennikarz i publicysta zajmujący się przede wszystkim tematyką związaną z muzyką i kulturą popularną. Szefował działowi muzycznemu starej „Machiny”, warszawskiemu wydaniu „City Magazine”, a potem działowi kultury „Przekroju”. Współpracuje z Polskim Radiem, jest autorem serii „Słowników najmłodszej polszczyzny” wydawanych przez Znak.

W „Polityce” od kwietnia 2010 r. - recenzje płyt, artykuły. A teraz pora na blog. POLIFONIA Bartka Chacińskiego ma założenie ambitne: jeden dzień, jedna płyta, jedna recenzja. Zapowiada się pracowicie.

"Płytami można sobie tapetować mieszkanie, ale można też opowiadać życie, przypominać doświadczenia. (...) Ale wystarczy. W końcu to nie będzie blog o nostalgii, tylko o muzyce słuchanej dzień po dniu - czasem na bieżąco z najnowszymi premierami, czasem obok, według osobistego klucza. Moje marzenie dotyczące tego bloga zawiera się w prostym, skromnym zdaniu, a właściwie nawet równoważniku zdania: Jedna płyta dziennie. Co mnie, jako osobie pisującej o muzyce, narzuca pewien plan dnia. A Państwu, jako jego czytelnikom, pozwoli mieć coś nowego do poczytania możliwie często" - pisze Bartek Chaciński w swojej inauguracyjnej notce blogowej.

Tak więc - wraz z Bartkiem zapraszamy do częstych odwiedzin na blogu POLIFONIA i zachęcamy do zostawiania po sobie śladów w postaci komentarzy.

I życzymy miłej polifonicznej lektury! :)

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną