Kultura

Tajny związek

Mea pulpa

Nareszcie coś optymistycznego. Aktor, reżyser oraz futbolista bierny Olaf Lubaszenko ożenił się ze swą wieloletnią już partnerką Hanną Wawrowską. Nie dość, że wstąpił w związek, to jeszcze wstąpił w tajemnicy. Nikt nie znał daty, miejsca ani godziny uroczystości. To podobno znacznie obniża koszty wesela.

• No i mamy kolejny coming out. Tym razem aktor Marek Barbasiewicz wyznał, że jest gejem. Jest to już trzecie ujawnienie w życiu pana Marka. Pierwsze miało miejsce w latach 80., drugie w 1992 r., ale oba były mało skuteczne, bo kobiety ciągle się do niego kleiły. Aktor postanowił spróbować jeszcze raz. W razie kolejnego niepowodzenia w świecie mniejszości obiecał dołączyć do większości.

• W „Vivie!” całkiem nowa odrodzona Kinga Rusin. Wspaniały nowy portret dziennikarki w jej całkiem nowym mieszkaniu kreśli redaktor naczelna dwutygodnika Katarzyna Przybyszewska. Obiektywny i wyważony. Już wkrótce ukażą się na rynku dwie biografie tej samej autorki. Aleksandra Łukaszenki i Hugo Chaveza.

• Na polsatowskich salonach aż kipi od złośliwych spekulacji, czy znana i lubiana prezenterka Agata Młynarska powiększyła sobie biust. Mnie to nawet cieszy. W dobie ostatecznego upadku nowego show Krzysztofa Ibisza radujmy się każdą rzeczą wędrującą do góry.

• Mocnym akcentem rozpoczął się nowy telewizyjny talent show zatytułowany „X Factor”. W noc poprzedzającą pierwsze castingi jurorka i menedżerka Maja Sablewska została zwolniona przez swą gwiazdę Edytę Górniak. Edyta ogłosiła, że chce się skoncentrować na zwiększeniu obecności swych utworów w mediach i zmniejszeniu obecności Sablewskiej.

• Kilka dni temu swój okrągły jubileusz obchodził coraz mniej okrągły Jacek Łaszczok, znany pod pseudonimem Stachursky. Artysta sceny new wave of disco polo skończył 45 lat. Średnia długość życia mężczyzny w Polsce wynosi 71,4 roku. Istnieje więc ryzyko, że Jacek zdąży jeszcze coś nagrać.

• Piękna aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska poinformowała naród za pośrednictwem jednego z brukowców, że nie planuje ciąży, tylko zdaje się na niespodziankę od losu. Bo tak jest najpiękniej. W imieniu przyszłego potomka dziękujemy i milczymy. Bo tak jest najmądrzej.

Joanna Krupa, jedno z największych medialnych odkryć minionego roku, została nową twarzą kultowej marki produkującej lody. Chodzi oczywiście o lody Koral. Niby nic wielkiego, ale jakoś tak teraz przyjemniej będzie brać je do ust.

• Jest szansa, że guru dziennikarstwa zaangażowanego, redaktor Jan Pospieszalski jednak zostanie na dłużej w TVP1. Okazuje się, że władze poprosiły prowadzącego o rewitalizację formuły jego dotychczasowego programu i Jan to uczynił. W nowej odsłonie prowadzący będzie miał rację tylko w co drugim odcinku.

• Kiedy krajowa gwiazda udziela wywiadu prasowego? Cztery warianty są najpopularniejsze. Kiedy ma coś do powiedzenia, kiedy nie ma nic do powiedzenia, kiedy lubi sobie poczytać siebie, jak mówi, ewentualnie kiedy nikt inny już nie chce takowego wywiadu udzielić. Nie wiem, które motywy kierowały redakcją pisma „Gala”, ale Edyta Herbuś dostała od nich aż 13 stron. Strach pomyśleć, ile dostanie, kiedy naprawdę będzie miała coś do powiedzenia.

• Zostało szumnie ogłoszone, iż niejaka Izabela Janachowska rozebrała się z rozmachem dla „Playboya”, gdyż zawsze o tym marzyła. Magazyn bardzo konsekwentnie realizuje swą linię marketingową. Ostatnio obchodził 18 urodziny. Na imprezie też trudno było znaleźć kogoś, kogo naprawdę chciałoby się zobaczyć nago.

• No wreszcie. Nastąpił diametralny zwrot w sprawie Weroniki Marczuk, kiedyś Pazury. Prokuratura zawyrokowała, że nie ma za co oskarżyć Weroniki, ale za to przestępstwo mógł popełnić agent Tomek. Wszystko więc teraz się pozmieniało. On będzie jurorem „You Can Dance” i za karę będzie się nazywał Pazura.

Polityka 06.2011 (2793) z dnia 05.02.2011; Kultura; s. 75
Oryginalny tytuł tekstu: "Tajny związek"
Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Kultura

Październik 2021: najciekawsze książki dla młodszych czytelników

Jak co miesiąc wybieramy książki mądre, ciekawe i estetycznie wydane. Dla najmłodszych czytelników.

Sebastian Frąckiewicz
23.10.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną