Kultura

Mea pulpa

Horror

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Aktorka, tancerka, publicystka, piękna kobieta Edyta Herbuś obwieściła urbi et orbi, że jest gwiazdą i że planuje zagrać w horrorze. Niestety, mamy świadomość, że w czymkolwiek Edyta zagra, to dla wielu zawsze będzie to horror.

• To podobno już koniec romansu dekady. Książę ciemności telefonicznie porzucił jędrne soft porno, czyli Adam Darski odprawił Dorotę Rabczewską. Czerń odeszła od różu. Satanizm znów jest tak fajny jak przedtem.

• Kolejne brawurowe odejście z tasiemcowego serialu. Po exodusie Małgorzaty Kożuchowskiej z „M jak miłość” po 14 latach obecności z serialu „Klan” odchodzi Dorota Naruszewicz, czyli serialowa Beata Chojnacka. Nie spieszmy się kochać seriali, może wtedy wszyscy odejdą.

Czesław Mozil, znany jako Czesław Śpiewa, przemówił i to zrozumiale. Artysta i juror programu „X Factor” błysnął kilkoma wytrawnymi refleksjami w magazynie „Twój Styl”: „Trzymam za rękę pana Marka, któremu dynda uszkodzony przez piłę palec. I tłumaczę: »Pani doktor mówi, że może doszyć, ale on będzie tylko panu przeszkadzał«”. To świetna metafora składu jurorskiego programu „X Factor”. Czesław to Marek, ja piła, a Maja Sablewska to ten palec...

• Znana ze wstrząsających stylizacji estetycznych dziennikarka Monika Richardson ostatnio znana była głównie z picia kawy w reklamie tegoż płynu. Ale to się zmieni. Monika dostała pracę w radiu Złote Przeboje. Najbezpieczniejszym medium dla wszystkich kawoszy bez gustu.

• Szokujące informacje przyszły do nas ze świata sypialni Borysa Szyca. Jak doniosła mediom osobista narzeczona aktora, noce z wybrankiem zamieniają się w koszmar.

Polityka 13.2011 (2800) z dnia 25.03.2011; Kultura; s. 94
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama