Mea pulpa

Laureat
Kolejnym laureatem kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami” został przemiły i przesympatyczny aktor Kacper Kuszewski. Kacper dotychczas znany był głównie z tego, że mu telewizja zabiła małżonkę, czyli Hankę Mostowiak. Teraz będzie znany także z tego, że kupca na wygranego Mercedesa znalazł szybciej niż następczynię Hanki.

• Zakończyła się także kolejna edycja programu „Mam talent”. Wygrał ją wokalista Kacper Sikora, człowiek o niezwykłym wychyleniu szczęk. Wcześniej Kacper występował w „X Factor”, ale tam się na nim nie poznali. Kacprowi gratulujemy. Znając krajowy show-biznes, wszystko, co najlepsze, już za nim.

• No, wreszcie jest. Ruszyły prace nad pełnometrażową kontynuacją serialu „Stawka większa niż życie”. Będzie to film zatytułowany „Stawka większa niż śmierć”, a wyreżyseruje go Patryk Vega. Obok Stanisława Mikulskiego i Emila Karewicza wystąpi Tomasz Kot, który wcieli się w rolę młodego Klossa. Młody dwumetrowy Kloss. Stawka jest wyższa niż wcześniej.

• Szukasz pomysłu na prezent pod tak zwaną choinkę? Oto on. Audiobook „Świat według Jeremiego Clarcsona”, czytany przez Jacka Braciaka. Felietony nadpobudliwego Angola, zatytułowane „W czym problem?”, Braciak czyta z dystansem i swoistą flegmą. W karierze aktora od czasu „Brzyduli” nie było czegoś tak ładnego.

• W ramach tak zwanego KSW, czyli konfrontacji sztuk walki, nasz prawie mistrz Mariusz Pudzianowski zmierzył się z Brytyjczykiem Jamesem Thompsonem. Większość walki Mariusz spędził pod swym przeciwnikiem, co nie przeszkadzało sędziom ogłosić zwycięstwa Polaka. Następnego dnia jednak panowie się rozmyślili. Proponujemy zatem nowe tłumaczenie skrótu KSW. Który sędzia wziął?

• To jest dobra wiadomość z rejonu, z którego rzadko dochodzą dobre wiadomości. W nowohuckim Teatrze Ludowym powstanie spektakl oparty na przygodach „Tytusa, Romka i A’Tomka”. Mało tego, radni miasta chcą nazwać jedną z ulic imieniem trójki bohaterów. W Nowej Hucie idzie nowe. Stare prawdopodobnie leży gdzieś między blokami.

• Polska ma sporo powodów do dumy, z czego kilka prawdziwych. I oto jeden z nich. Joanna Krupa. Wszystko wskazuje na to, że amerykański kanał E! będzie transmitował ślub Joanny z włoskim biznesmenem Romainem Zago. W konkursie esemesowym widzowie zdecydują, kto zmierzy się w finale.

• Burze w mediach wywołał reportaż TV Silesia na temat ojca aktorki i piosenkarki Moniki Jarosińskiej, który mieszka w samochodzie, gdyż jest bezdomny. Pan Marek spędza życie na parkingu w Będzinie w automobilu marki Fiat. Nigdy nie wyjeżdża, bo gdyby nawet wyjechał, to i tak jest w domu.

• Wielkimi krokami zbliża się okrągła rocznica Daniela Olbrychskiego. Aktor będzie świętował jubileusz 50 lat na scenie. Na tę okazję legendarny Azja/Kmicic/Borowiecki zmierzy się z ultraromansem „Co się wydarzyło w Madison County”. Partnerować mu będzie Dorota Segda. W rolę amerykańskiej wiochy bez trudu wcieli się Pałac Kultury.

• To było jak grom z jasnego nieba. Agnieszka Włodarczyk, znana jako aktorka, pieśniarka, ale przede wszystkim jako fantazja seksualna dużej części rodaków, rozstała się ze swoim narzeczonym. Para poinformowała, iż zakończyła współpracę 1 grudnia. Wszystkim rozpoczynającym współpracę z Agnieszką od 2 grudnia już zazdrościmy.

• Po sukcesie happeningu scenicznego, zatytułowanego „Dobry wieczór państwu”, Krzysztof Materna idzie za ciosem. Tym razem satyryk i reżyser przygotował program teatralny oparty na wszystkich najważniejszych wątkach dzieł pewnego noblisty. „Henryk Sienkiewicz. Greatest Hits”. Premiera tuż tuż. Podobno autor udowadnia, że pod Grunwaldem były trzy miecze, a jeden, jak zwykle, ukradli Niemcy.

• Pojawiła się tak nagle, choć zapowiadana była latami. Płyta kobiety, z której ust mogę nawet przyjąć informację (piszę tak, bo już ją przyjąłem, i to dwukrotnie), że jestem najbrzydszym człowiekiem w Polsce. Anna Dereszowska śpiewa utwory Warsa. Mógłbym się teraz zemścić, ale dam jej jeszcze jedną, trzecią szansę na zmianę zdania.

Czytaj także

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną