Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Bonus

Mea pulpa

To kolejna nowość na krajowym rynku medialnym. Ostatnią Konfrontację Sztuk Walki, która odbyła się na Ergo Arenie, można było obejrzeć w Cyfrowym Polsacie w ramach pay-per-view. Do oferty nadawca dorzucił nie lada bonus. Każdy, kto zdecydował się na obejrzenie walki Pudzianowskiego, dostał dostęp do kanału porno. To podobne dyscypliny. W KSW kładą się jednak szybciej.

• Spółka o dumnej nazwie Kino Polska postanowiła uruchomić dodatkową ofertę dla swych telewizyjnych odbiorców. Powstanie kanał erotyczny o przytulnej nazwie Erox. Polskie kino i erotykę wiele łączy. Wszystko, co najlepsze, zawsze dzieje się przed pierwszym klapsem.

• Odbył się kolejny Bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Zjechały na niego wielkie gwiazdy ekranu, mody, finansów i przypadku. Niestety, moda na imprezie potwierdziła plotki o kryzysie w stacji. Kilka pań przyszło prawie bez ubrania. W myśl zasady – im krótsza kariera, tym dłuższy dekolt.

• Jeden z tabloidów wspiął się na wyżyny i sfotografował z powietrza posiadłość artystki Justyny Steczkowskiej. Pod wielkim tytułem „Tak mieszka gwiazda” widać jak na dłoni, że rezydencja opływa w luksusy. Są tam: piaskownica, altana oraz brama. Luksus adekwatny do ostatnich osiągnięć.

• Popularny i lubiany (a to prawie niespotykane przypadłości w duecie) juror programu „You Can Dance” Agustin Egurrola poprowadzi własny program w stacji RMF Classic. Jak mówi sam autor, chce pokazać w radiu taniec. To nie jest niemożliwe. Taniec jest w końcu modlitwą nóg. A z tego w radiu, jak powszechnie wiadomo, można nieźle wyżyć.

Grażyna Wolszczak wróciła ostatnio na łamy gazet za sprawą dość ciekawej deklaracji. Otóż aktorka zadeklarowała, że rozważy nagą sesję do „Playboya” za kwotę pół miliona złotych. To tak mniej więcej po stówie za każdą dekadę. W razie przeciągania się negocjacji Grażynie grozi, że zostanie milionerką.

• Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy lubią sobie posłuchać radia wieczorową porą. W Jedynce pojawi się program Krzysztofa Materny i Grzegorza Markowskiego „Daję słowo”. We wtorki o godz. 21. Tytuł raczej wróży, że polityków raczej nie będzie.

Aleksandra Kisio, kobieta o ustach Marilyn Monroe, zadebiutuje jako autorka programu. Aktorka pojawi się w telewizji TLC w programie „Salon ostatniej szansy”. Jej gośćmi będą ofiary nieudanych operacji plastycznych. Z kraju i ze świata. Szykuje się zatem gwiazdorska obsada.

• Wszyscy fani słynnego serialu „Kasia i Tomek” mogą zacierać ręce. Studio A szykuje się do powtórki z rozrywki, planując kontynuację zatytułowaną „Kasia i Tomek – 10 lat później”. W rolach głównych oczywiście Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Serial uczynił z aktorów zasłużone gwiazdy. A to, co oni z tym zrobili, to już nie moja wina.

• Kiedy usłyszałem jej wykonanie utworu „Czas nas uczy pogody”, wiedziałem już, że będę dobrym człowiekiem. Przynajmniej od czasu do czasu. 16 lat kazała nam Grażyna Łobaszewska czekać na swój nowy album. I jest, zatytułowany „Przepływamy”. Mam nadzieję, że w trakcie słuchania będę mógł powiedzieć... odpływamy.

Karolina Korwin-Piotrowska wieściła już kasandrycznie, że cały polski show-biznes ćpa, pali, pije, wącha, wciąga, robi sobie operacje plastyczne oraz zarządza lewatywy. Teraz wszędobylska Karolina dowiedziała się, że show-biznes bankrutuje i nie spłaca kredytów. Od lat stale się zastanawiam, czy ona pisze felietony, czy autobiografię.

• Do wejścia na rynek szykuje się kolejny magazyn z segmentu celebrity emptiness, zatytułowany „Grazia”. Będzie to krajowa edycja włoskiego pisma o tym samym tytule. Magazyn ma być w całości poświęcony gwiazdom, modzie i urodzie. Czyli istnieje mała szansa, że o mnie napiszą.

• Aktorka i modelka Iga Wyrwał, nasze pierwsze piersi w Unii Europejskiej, odwiedziła kraj i niestety przywiozła razem ze sobą straszną informację. Iga na obczyźnie schudła 33 kilo polskiej wagi. Unia zabrała nam wolność, niepodległość, niektórym odebrała rozum, a teraz to.

Polityka 38.2012 (2875) z dnia 19.09.2012; Kultura; s. 91
Oryginalny tytuł tekstu: "Bonus"
Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

null
Kultura

Dlaczego książki drożeją, a księgarnie upadają? Na rynku dzieje się coś dziwnego

Co trzy dni znika w Polsce jedna księgarnia. Rynek wydawniczy to materiał na poczytny thriller.

Justyna Sobolewska, Aleksandra Żelazińska
18.04.2024
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną