Mea pulpa

Becikowe
Katarzyna Cichopek jest już autorką licznych bestsellerów na temat macierzyństwa. Teraz Kasia postanowiła podbić Internet. Zostanie współautorką serwisu internetowego przeznaczonego dla młodych mam. Będzie też prowadziła swego bloga na temat pieluch, przewijania, wychowania i wysadzania. A wszystko to po urodzeniu jednego dziecka. Przy następnym dostanie becikowe, Virtuti i katedrę w PAN.

• Zamknięto okno transferowe PZPN otwarte na pozyskanie nowego prezesa. Teraz pod uwagę brani będą tylko wyjątkowi kandydaci. Jeśli więc jesteś czytelniku nieprzyjemny, arogancki, chciwy, butny, nie masz poczucia humoru, obciachu i znajomości języków, ale za to masz brzydkie garnitury, to nie zgłaszaj się. Takiego już mieli.

• To nie jest przypadek, tylko ewidentna mowa nienawiści. Tuż po zakończeniu tak zwanej debaty ekonomicznej zorganizowanej przez Jarosława Kaczyńskiego na pierwszej stronie internetowego wydania „Gazety Wyborczej”, dla zmylenia wroga w dziale nieruchomości, pojawił się anons o sprzedaży: „Pół bliźniaka pilnie.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną