Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Stało się

Mea pulpa

Niestety, stało się. Tomasz Adamek, Polak, champion, katolik, został zatrzymany w USA za jazdę po pijanemu. Dokładnie w Lake Placid. Objawy nie były zbyt dokuczliwe, po prostu pięściarz staranował inny samochód. W jego branży słowo stłuczka brzmi dosyć swojsko. Wśród pozycji bokserskich wyróżniamy takie, jak odskok, garda, zakrok oraz odchylenie. Wyraźnie mistrz odchylił się o kilka razy za dużo.

• W najnowszym sezonie reklamowym sieci komórkowej Play, obok etatowego bohatera marki, w nowych spotach wystąpią między innymi Agnieszka Dygant, Magdalena Różczka oraz Maciej Stuhr. Ten ostatni zaliczył w minionym roku dwa średnio oglądane filmy. Teraz zaproszono go do takiego, który wreszcie obejrzą wszyscy.

• Zmiany, zmiany, zmiany na rynku postaci telewizyjnych. Shazza, znana wokalistka nurtu disco polo, pojawi się w nowym programie w telewizji Polo TV, zatytułowanym „Listy do Shazzy”. Wokalistka będzie w nim odpowiadała na listy fanów i widzów. W przypadku braku listów za wszystko odpowie autor projektu.

• Po ostatnich kłopotach obydwu Dreamlinerów, zwanych także Troublemakerami, pojawiły się plotki, że linie LOT poszukują wśród celebrytów rodziców chrzestnych obu maszyn, aby ocieplić wizerunek marki. Chętnych brak. Trudno się dziwić. Dreamliner to maszyna, która notuje najkrótsze czasy pomiędzy startem a lądowaniem. Do ogólnokrajowej dyskusji o wraku dołączyły dwa nowe tematy.

• Niedobre wiadomości dobiegają ostatnio z Torunia z kwatery Sławomira Wałęsy. Sławomir wyznał ostatnio, że pije. Potem, że owszem pił, ale teraz przestaje, bo – jak zapowiedział – dokonuje zwrotu o 360 stopni. Ze zdjęć w brukowcach wynika, że syn byłego prezydenta sam siebie powoli puszcza w skarpetkach.

• W tym tygodniu ani słowa o Kindze Rusin.

• Okazuje się, że Małgosia Rozenek, czyli perfekcyjna pani domu, zrobiła wszystkich na szaro i nauczyła swego prawie już byłego małżonka, jak się sprząta. Jacek Rozenek sprzątnął kilku innym chętnym intratną fuchę w programie „Pytanie na śniadanie”. Podobno praca z nim to czysta przyjemność.

Tomek Karolak poszedł na całość i w wywiadzie dla dwutygodnika „Gala” wyznał swojej partnerce oraz matce swoich dzieci, że szuka innej. Tomasz potrzebował do tego 18 stron pokrytych drukiem. Tym samym potwierdza się stara prawda, że kobiety może potrafią udawać orgazm, ale za to faceci całe związki.

Agnieszka Chylińska urodziła. Ten tytuł pojawiał się w prasie już kilkukrotnie i nic nie wskazuje, aby miał nagle zniknąć. Wokalistka powołała na świat swą drugą córkę o diabolicznym imieniu Krystyna. Krysia ważyła cztery kilo, a mierzyła ponad 54 cm. Środowisko tatuażystów już zaciera ręce.

• Do kin lada moment wejdzie kontrowersyjny film „Tajemnice Westerplatte”. Jak wynika z przedpremierowych zwiastunów, wrzesień przegraliśmy, pomimo iż Niemcy mieli sztuczne samoloty. Jak powszechnie wiadomo albo przynajmniej powinno być wiadomo, Westerplatte broniło się siedem dni. Film może paść wcześniej.

• To jest dobra informacja dla fanów grupy Piersi, ale nie tylko. Paweł Kukiz, wokalista, społecznik, opozycjonista, będzie pisał do nowego magazynu Pawła Lisickiego. Na razie została poświęcona redakcja. O tym, jak bardzo poświęcą się dziennikarze, przekonamy się wkrótce.

• Jedna z najciekawszych postaci młodej sceny aktorskiej Roma Gąsiorowska otworzyła własną szkołę. Miejsce nazywa się WAMP, czyli What A Mistique Place, i mieści się w Warszawie na Saskiej Kępie. Będzie tam można przygotować się do egzaminu do szkoły aktorskiej albo nauczyć scenicznego obycia. Warto. Roma to jedyna aktorka, która nawet z „Kac Wawy” potrafiła wyjść o własnych siłach.

Polityka 04.2013 (2892) z dnia 22.01.2013; Kultura; s. 85
Oryginalny tytuł tekstu: "Stało się"
Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

null
Społeczeństwo

Czy człowiek mordujący psa zasługuje na karę śmierci? Daniela zabili, ciało zostawili w lesie

Justyna długo nie przyznawała się do winy. W swoim świecie sama była sądem, we własnym przekonaniu wymierzyła sprawiedliwą sprawiedliwość – życie za życie.

Marcin Kołodziejczyk
13.04.2024
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną