Mea pulpa

Rolowanie
Początek roku to ewidentnie dobry czas Nataszy Urbańskiej. Jej piosenka i teledysk zatytułowany rodzinnie „Rolowanie” dosłownie trafiły pod strzechy. Następnie wokalistka odbyła małe tournée po mediach, tłumacząc, o co jej naprawdę chodziło. Tym samym osiągnęła ideał więzi z odbiorcą. Każdy oglądający, podobnie jak artystka, kończy w łazience.
Natasza Urbańska
EAST NEWS

Natasza Urbańska

Rafał Ziemkiewicz, intelektualny rewolwerowiec prawicy, wypowiedział się na temat choroby nowotworowej byłej wokalistki Maanamu: „Jak choroba Kory ma się do argumentacji, że marihuana leczy?”. Z marihuaną, drogi Rafale, jest jak z katolicyzmem. Bez względu na to, czym się człowiek odurza, na co dzień może pozostać zwykłą świnią.

• A jednak słowo stało się ciałem. Dokładnie dwoma ciałami. Jednak Małgorzata Rozenek ma romans z Radosławem Majdanem. Często się mówi, że nasi futboliści są przepłacani i żyją ponad stan. Ale czego się w końcu nie robi, żeby mieć czyściej w domu.

• Mamy nietypowego lidera rankingu na najbardziej dochodowy program telewizyjny minionego sezonu. To Ewa Drzyzga i jej „Rozmowy w toku”. Jak widać, Polacy są gotowi zapłacić wszystkie pieniądze, żeby zobaczyć, że inni Polacy są gorsi.

• Oto dowód, że nasz kraj rozwija się normalnie. Skandalizujący show ze stacji MTV „Ekipa z Warszawy” będzie prezentowany w Europie. Zobaczą go Niemcy, Holendrzy, Duńczycy, Szwajcarzy i Szwedzi. Dotychczas w tamtejszych mediach Polskę reprezentowały słowa Krystyny Pawłowicz czy Arcy Michalika. Widzowie nie będą więc zaskoczeni.

• Oto nowy transfer telewizji TVN. Swój nowy program poprowadzi tam Dominika Kulczyk, do niedawna Lubomirska, córka jednego z najbogatszych Polaków. To dobra wiadomość. Ze swojego kontraktu tylko na ten rok wiem, że stacji będą potrzebne pieniądze.

• Oto powrót wart naszego zainteresowania. Na antenę Superstacji wraca legenda krajowego talk-show Wojtek Jagielski. Jego program nazywa się „Wojtek Jagielski na żywo” i ma być emitowany trzy razy w tygodniu. Co prawda nie wiem, czy Superstacja to radio czy telewizja, ale serdecznie gratuluję.

• Tą wiadomością pan Apoloniusz Tajner wzbudził mą sympatię oraz szacunek. Ten 60-letni trener podobno zakochał się w 23-letniej dziewczynie z Pakistanu i wcale tego nie ukrywa. Gratuluję. W jego notatce biograficznej czytam, że jest kombinatorem norweskim. Nie tylko Norwegia jest z pana dumna.

• Media prawicowe w natarciu. Od czasów legendarnych „Szpilek” i „Karuzeli” nie było w ojczyźnie tak wesołej gromadki. Tym razem „Gazeta Polska” udowadnia, że hiphopowy producent Donatan to rosyjski agent, który chce wepchnąć krajową młodzież w objęcia „antypolskiego panslawizmu”. Czyli generalnie Donatan walczy z niepodległościowymi aspiracjami Polski. To prawda. Ilekroć oglądam falujące biusty w jego klipach, przestaję myśleć o ojczyźnie.

• Szykuje się nowy hit stacji MTV. Właśnie rusza reality show zatytułowane „Teen Mom Poland”. Będzie pokazywało nastolatki, które na skutek wyjątkowo fajnej edukacji seksualnej zostały mamami w wyjątkowo młodym wieku. Nie wiem, czy to już jest to osławione gender, ale na pewno obrazi moje uczucia religijne.

• Oto wiadomość pokazująca, że jest coś jeszcze ważniejszego aniżeli marzenia o byciu kartonową pop star. Paweł Małaszyński zrezygnował z gry w serialu „Lekarze”. Podobno irytowało go to, że od trzech sezonów nikt nie umarł pod przychodnią, a miało być jak w życiu.

• Oto klasyczna trylogia medialna. Magda Gessler najpierw rozpętała „Kuchenne rewolucje”, potem reklamowała coś na kłopoty z trawieniem, a teraz płyn do zmywania naczyń. Tym samym cykl żywieniowo-trawienny dobiegł do szczęśliwego końca.

 

Czytaj także

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną