Mea pulpa

Omenaa i jej sztuczki
Omenaa Mensah, egzotyczny bilet do raju wszystkich widzów pogody w TVN, napisała książkę. Jej tytuł to „Twoje 3i. Intuicja, indywidualność, inteligencja, czyli kobiece sztuczki nie tylko w biznesie”. Zaraz po premierze okazało się, że Omenaa jest spokrewniona z królewską rodziną z Ghany. Niczym u Warlikowskiego. On też „Opowieści afrykańskie” potrafił miksować z „Kupcem weneckim”.
VIPHOTO/EAST NEWS

• Oprócz śmiesznych doniesień z kampanii do europarlamentu ta wiadomość jako jedyna miała potencjał konkurencyjności. Adam „Nergal” Darski i jego zespół Behemoth zostali zatrzymani, aresztowani i wydaleni z Rosji. Rosja wyrzuca Behemotha. Zarówno Mistrz, jak i Małgorzata przewracają się w grobie.

• Tuż przed wyborami Janusz Korwin-Mikke wyłożył u Moniki Olejnik swoją prywatną teorię gwałtu. Generalnie panu pod muchą chodziło o to, że jest to niespodziewana chwila przyjemności z kokieteryjnym udawaniem sprzeciwu. Gratulujemy obserwacji. Jak kiedyś Janusz trafi pod celę, to może poczuje siłę swoich słów.

• Po dwóch latach sądowych batalii rozwód Zygmunta Solorza z małżonką Małgorzatą stał się faktem. Wszyscy zastanawiali się, czemu żona najbogatszego Polaka chce się rozejść? Przez wąsy, ceny dekoderów, nieznajomość właściwego nazwiska męża czy może przez program Polsatu?

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną