Kultura

Żuraw w Poroninie

Mea pulpa

Maciej Żurawski Maciej Żurawski Grzegorz Mamot / PAP
Maciej Żurawski, były reprezentant Polski w piłce nożnej i były już kandydat na europarlamentarzystę, idzie jak burza. Po fantastycznej batalii o mandat przeszedł do batalii futbolowej w klubie Poroniec Poronin. Po dwóch meczach z udziałem Macieja klub spadł do czwartej ligi. Teraz będą grali z Kurskim, Gowinem i Ziobrą.

• Ruszył kanał Polsat News+. Ma oferować pogłębione informacje o biznesie i polityce oraz zawierać programy o tematyce społecznej, kulturalnej i międzynarodowej. Reklamowany jest hasłem „Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej”. Zawsze mi się wydawało, że typowy widz Polsatu chce wiedzieć mniej.

Michał Witkowski, do niedawna literat i dosyć znana postać medialna, postanowił zmienić branżę i zostać piękną kobietą. Wstrzyknął sobie botoks, skorygował zmarszczki, wypełnił usta i stuningował garderobę.

Polityka 25.2014 (2963) z dnia 15.06.2014; Kultura; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Żuraw w Poroninie"

Czytaj także

Kultura

Wojewódzki z Matą o „Patointeligencji” i „Patoreakcji”

Mata, autor „Patointeligencji”, który właśnie opublikował nowy utwór z równie mocnym tekstem: – Społeczną rolą artysty czasami jest wystawienie się na strzał. Ja się czuję z tym dobrze, to zamieszanie czemuś służy.

Kuba Wojewódzki
03.04.2021