Kultura

Żuraw w Poroninie

Mea pulpa

Maciej Żurawski Maciej Żurawski Grzegorz Mamot / PAP
Maciej Żurawski, były reprezentant Polski w piłce nożnej i były już kandydat na europarlamentarzystę, idzie jak burza. Po fantastycznej batalii o mandat przeszedł do batalii futbolowej w klubie Poroniec Poronin. Po dwóch meczach z udziałem Macieja klub spadł do czwartej ligi. Teraz będą grali z Kurskim, Gowinem i Ziobrą.

• Ruszył kanał Polsat News+. Ma oferować pogłębione informacje o biznesie i polityce oraz zawierać programy o tematyce społecznej, kulturalnej i międzynarodowej. Reklamowany jest hasłem „Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej”. Zawsze mi się wydawało, że typowy widz Polsatu chce wiedzieć mniej.

Michał Witkowski, do niedawna literat i dosyć znana postać medialna, postanowił zmienić branżę i zostać piękną kobietą. Wstrzyknął sobie botoks, skorygował zmarszczki, wypełnił usta i stuningował garderobę.

Reklama

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Kobiety u władzy w Bizancjum

Zostanie cesarską małżonką, wejście w rolę bazylisy, było zapewne największym marzeniem przynajmniej niektórych mieszkanek Bizancjum, a w pewnych okresach łakomym kąskiem dla wielu dobrze urodzonych niewiast spoza niego.

Mirosław J. Leszka
12.03.2019
Reklama