Mea pulpa

Monika na chwilę
Na stołeczne salony powróciła Monika Sewioło, najbardziej znana twarz – i nie tylko twarz – pierwszej edycji programu „Big Brother”. Po wielkim sukcesie w 2001 r. Monika podejmowała się wszystkiego. Śpiewała, grała w filmach, pozowała, zdejmowała garderobę. Dziś robi to, co większość chwilowych gwiazd w Polsce. Jest.
Monika Sewioło
Tricolors/EAST NEWS

Monika Sewioło

• To był zamach stanu – zawyrokował premier Donald Tusk. To była troska o państwo – obwieścił Marek Belka. I w tej miłej atmosferze historia przez małe h oraz duża liczba słów na k i ch wtargnęły do naszych domów. Zwykle podczas zamachu stanu strzelają, aresztują, wywożą, a u nas jedzą i przeklinają.

• Afera podsłuchowa z restauracji Sowa i Przyjaciele była dyżurnym tematem tygodnia. Robert Sowa, do niedawna przyjaciel wielu gwiazd, rzeczywiście w ostatnich dniach przypominał sowę. Miał osowiałą minę i wielkie oczy. Okazało się, że w jego restauracji bez problemów można zamówić pluskwę.

• Odbyła się kolejna edycja prestiżowego konkursu pod tytułem „Samochód Playboya”. Niestety, z medialnych relacji trudno się dowiedzieć, który samochód otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Dominują zdjęcia cudacznych celebrytek odwiedzających gale.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj