Kultura

Z pompą

Mea pulpa

AKPA
Dziś nie trzeba być twórcą, artystą, poetą, wybitnym dziennikarzem czy nawet wybitnym złodziejem, żeby zyskać popularność. Wystarczy dobrze dobrany news z życia prywatnego i sukces murowany. Modelka Paulina Krupińska wyznała, że myje twarz płynem do higieny intymnej, i napisali o tym wszyscy. Najwięcej ci, którym te dwa miejsca najczęściej się mylą.

• Z pompą, dresem i przytupem odbyła się stadionowa premiera filmu Janka Komasy „Miasto 44”. Obraz o Powstaniu Warszawskim oglądał prezydent w asyście 10 tys. osób. Tydzień po premierze reżyser poinformował wszystkich, że właśnie dokończył film. Dla mnie to nie jest zaskoczenie. Ostatnio Jarosław Kaczyński też się zachowuje, jakby chciał dokończyć powstanie.

Ilona Felicjańska, literat, kierowca rajdowy, modelka, osoba po przejściach, po obejrzeniu filmu „Pod Mocnym Aniołem” wyznała, że chętnie by zagrała w filmie Wojciecha Smarzowskiego.

Polityka 33.2014 (2971) z dnia 11.08.2014; Kultura; s. 93
Oryginalny tytuł tekstu: "Z pompą"

Czytaj także

Świat

Dyplomaci jak hostessy – tak działa polskie MSZ

PiS w zasadzie nie prowadzi polityki zagranicznej. Nie potrzebuje więc doświadczonych ambasadorów. Chyba że do roli hostess.

Grzegorz Rzeczkowski
09.10.2019