Kultura

Mea pulpa

Oto dowód na to, że talenty bywają dziedziczne. Zosia Zborowska, córka Wiktora Zborowskiego, także aktorka, wypuściła na rynek swą własną kolekcję bielizny. Mnie przypadł do gustu szczególnie model Pusia. Jak powszechnie wiadomo, klienci Longinusa Podbipięty często tracili głowy. Klientom Zosi wróżymy to samo.

Ewa Minge powraca na salony. Projektantka mody wygrała właśnie proces z Andrzejem Sankowskim, chirurgiem plastycznym, który zarzucił jej poprawianie urody. Sąd Rejonowy w Warszawie orzekł, że kreatorka urody nie poprawiała. To oczywiste. Ze zdjęć jasno wynika, że cała sprawa jest mocno nadmuchana.

• To może być transfer roku. Danuta Stenka, pierwsza dama Teatru Narodowego, aktorka kojarzona dotychczas z rolami jakościowymi zarówno w kinie, jak i w serialach, została jurorką w programie „Celebrity Splash”.

Polityka 6.2015 (2995) z dnia 03.02.2015; Kultura; s. 85
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Jacek Pasik, brat skazanej za zabójstwo w butiku Ultimo, o pomyłce sądowej

16 grudnia 1997 r. w podziemiach butiku Ultimo przy Nowym Świecie w Warszawie zastrzelono mężczyznę i postrzelono kobietę, która cudem przeżyła. Postrzelona pracowała w tym butiku. Zastrzelony był jej mężem, nie miał nic wspólnego ze sklepem, ale tego dnia przyjechał po żonę do pracy i czekał, aż skończy liczyć utarg, żeby ją odwieźć do domu.

Martyna Bunda
23.01.2021