Kultura

Mea pulpa

Oto dowód na to, że talenty bywają dziedziczne. Zosia Zborowska, córka Wiktora Zborowskiego, także aktorka, wypuściła na rynek swą własną kolekcję bielizny. Mnie przypadł do gustu szczególnie model Pusia. Jak powszechnie wiadomo, klienci Longinusa Podbipięty często tracili głowy. Klientom Zosi wróżymy to samo.

Ewa Minge powraca na salony. Projektantka mody wygrała właśnie proces z Andrzejem Sankowskim, chirurgiem plastycznym, który zarzucił jej poprawianie urody. Sąd Rejonowy w Warszawie orzekł, że kreatorka urody nie poprawiała. To oczywiste. Ze zdjęć jasno wynika, że cała sprawa jest mocno nadmuchana.

• To może być transfer roku. Danuta Stenka, pierwsza dama Teatru Narodowego, aktorka kojarzona dotychczas z rolami jakościowymi zarówno w kinie, jak i w serialach, została jurorką w programie „Celebrity Splash”.

Polityka 6.2015 (2995) z dnia 03.02.2015; Kultura; s. 85
Reklama

Czytaj także

Świat

Wielka Brytania była liderem szczepień. Więc co poszło nie tak?

Chociaż szczepi się rekordowo wielu młodych i rozważane jest wprowadzenie nakazu kłucia pracowników domów opieki, to wirus nie ustępuje. Wariant delta się szerzy, a Boris Johnson znów jest w ogniu krytyki.

Mateusz Mazzini
19.06.2021