Mea pulpa
„Nie zauważyłem na razie niczego, co by Magdalena Ogórek robiła źle – tak powiedział szef sztabu kandydatki SLD na prezydenta, niejaki Leszek Aleksandrzak. – Wręcz odwrotnie, kampania prowadzona jest zgodnie z planem”. 7 proc. poparcia nie kłamie. Przybywa ludzi gotowych dać się pokroić za Ogórek.

• To był bez wątpienia tydzień Kamila Durczoka. Tygodnik „Wprost” postanowił nakręcić z nim pornola, ale że główny aktor nie był chętny do współpracy, postawiono głównie na rekwizyty i scenografię. Reżyserią zajął się Sylwester Latkowski, niegdyś notowany sprzedawca żelu. Obecnie wszechstronny handlarz kitu.

• Mobbing, poszukiwania biologicznego ojca, katastrofa chemiczna, zatruta woda, szantaż, napad z bronią, zbrodnia miłości, przemyt alkoholu i papierosów oraz narkotyki, narkotyki i narkotyki. To nie efekt kontroli w TVN. Tak rysuje się zapowiedź 13 już sezonu „Ojca Mateusza”. Efekt Franciszka. Kościół coraz bardziej wciąga.

• Mamy już pełną listę kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”. Nie od dziś wiadomo, że największym problemem krajowego rynku jest deficyt gwiazd. Na świecie są to zwykle osoby, które pomiędzy swoimi sukcesami występują w telewizji. U nas takie, które pomiędzy występami w telewizji próbują odnieść sukces.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną