Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Marta Szulawiak, kandydatka SLD do Sejmu, uczestniczka programu „Top Model”, tancerka występująca na rurze oraz właścicielka szkoły uczącej tańca na rurze, poprowadzi nowy program stacji TLC. „Seks bez tajemnic” pokaże nieznane obyczaje seksualne Polaków. W czterech odcinkach. No cóż. Niektórzy brak długości nadrabiają prędkością.

• Wielkie zmiany w popularnym Radiu Zet. Po czterech latach pracy odchodzi Rafał Olejniczak, dotychczasowy redaktor naczelny stacji oraz szef pozostałych stacji radiowych Eurozetu. Po ostatnich wynikach słuchalności Zetki wśród pracowników zrodziło się podejrzenie, że Rafał od lat pracuje już w RMF.

• Wrócił Piotr Kupicha, lider i wokalista legendarnego zespołu Feel. Piotr powrócił odmieniony, lepszy, brodaty i okrąglejszy. Jeden element jednak olśnił wszystkich. Piotr zafundował sobie nowe uzębienie, które z miejsca podzieliło stomatologów. Podobno poprzednie zęby zjadł na próbie zrozumienia tego, o czym śpiewa.

• Wreszcie jest. Nowy właściciel stacji TVN i nazywa się Scripps Network Interactive. Amerykańska firma z siedzibą w Tennessee specjalizuje się w produkcjach lifestyle’owych typu podróże, gotowanie czy mieszkanie. Podobno nie będzie zwolnień. Co ciekawe, kilka dni po zakupie Kuźniar wyjechał na Syberię.

• Oto wielki powrót Kasi Cichopek. Aktorka, pisarka, projektantka koców, poprowadzi nowy program w TV Puls. Będzie to codzienny show zatytułowany „Twój Puls”. Od poniedziałku do piątku Kasia będzie rozmawiać z gośćmi o modzie, urodzie i macierzyństwie. A jak przyjdzie mężczyzna, to wtedy puls Kasi wzrośnie.

• Wielu fanów hip-hopu czekało na ten moment. Syn Magika, legendarnego założyciela Paktofoniki, zaprezentował swój pierwszy kawałek. Filip Łuszcz ma dziś 18 lat i ciężar legendy ojca do udźwignięcia. Utwór „Na co liczę” nosi wyraźnie wpływy ojca. Przeraziło to was? Pamiętajcie. Korwin-Mikke też ma dzieci…

Agata Młynarska oznajmiła światu, że podczas oglądania programu „Mali giganci” – cytuję – pękło jej serce. Mamy tu zasadę wzajemności. Nam też podczas oglądania Agaty w „Świat się kręci” pęka serce. Bo to mógłby być naprawdę znakomity program.

• Firma Fratria, wydawca pism „Fronda” i „wSieci”, planuje wydać magazyn lifestyle’owy. Ma być to cotygodniowy tabloid o zachowanym konserwatywnym charakterze. Konserwatywne plotki wydawane w nakładzie 500 tys. egzemplarzy. Od czasu cudownego rozmnożenia chleba tego chyba nie było.

Jarek Kuźniar ruszył właśnie na pierwszą wyprawę ze swym butikowym biurem podróży. Z grupą 10 klientów dziennikarz powędrował na Syberię. Pod przewodnictwem autora programu „Wstajesz i wiesz” uczestnicy mają dotrzeć aż do Jakucji. Jarkowi życzymy, aby zabrnął tak daleko, że jak któregoś dnia wstanie, to żeby nie wiedział.

• Mamy nowy paradokument w TVN Style zatytułowany „Sprzątaczki”. Ukryte kamery zdradzą, jak zachowują się panie mające dbać o czystość i porządek, gdy spuści się je z oka. Będzie przemoc, seks, narkotyki, znęcanie nad zwierzakami, czyli wszystko to, czego w porządnym domu nie da się zamieść pod dywan.

• Szykuje się nowy hit Polsatu. Stacja zaczyna kręcić serial zatytułowany „Żony więźniów”. Fabuła oparta jest na pierwowzorze BBC „Prisoners Wives” i opowiada o kobietach, których partnerzy trafiają do więzienia. Po co wzorce z Anglii? U nas jest masa takich inspiracji. Z naciskiem na Masa.

• Na fali afery Kamila Durczoka media zalała fala mobbingowych coming outów. Do bycia molestowanymi przyznali się Julia Kamińska, Jarek Jakimowicz oraz zawsze chętny do medialnego udziału Michał Piróg. Ten ostatni w każdej sytuacji jest niezawodny. Przy pierwszej bezzałogowej wyprawie na Marsa jemu też proponowali, żeby nie poleciał.

Polityka 13.2015 (3002) z dnia 24.03.2015; Kultura; s. 91
Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Diagnoza: borelioza. Ale czy na pewno?

W Polsce mnożą się fałszywe rozpoznania boreliozy. Oraz medycy, rzekomi specjaliści od tej choroby. A także rzekomi chorzy, spanikowani, że padli ofiarą kleszcza.

Paweł Walewski
07.11.2017
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną