Mea pulpa
Marta Szulawiak, kandydatka SLD do Sejmu, uczestniczka programu „Top Model”, tancerka występująca na rurze oraz właścicielka szkoły uczącej tańca na rurze, poprowadzi nowy program stacji TLC. „Seks bez tajemnic” pokaże nieznane obyczaje seksualne Polaków. W czterech odcinkach. No cóż. Niektórzy brak długości nadrabiają prędkością.

• Wielkie zmiany w popularnym Radiu Zet. Po czterech latach pracy odchodzi Rafał Olejniczak, dotychczasowy redaktor naczelny stacji oraz szef pozostałych stacji radiowych Eurozetu. Po ostatnich wynikach słuchalności Zetki wśród pracowników zrodziło się podejrzenie, że Rafał od lat pracuje już w RMF.

• Wrócił Piotr Kupicha, lider i wokalista legendarnego zespołu Feel. Piotr powrócił odmieniony, lepszy, brodaty i okrąglejszy. Jeden element jednak olśnił wszystkich. Piotr zafundował sobie nowe uzębienie, które z miejsca podzieliło stomatologów. Podobno poprzednie zęby zjadł na próbie zrozumienia tego, o czym śpiewa.

• Wreszcie jest. Nowy właściciel stacji TVN i nazywa się Scripps Network Interactive. Amerykańska firma z siedzibą w Tennessee specjalizuje się w produkcjach lifestyle’owych typu podróże, gotowanie czy mieszkanie. Podobno nie będzie zwolnień. Co ciekawe, kilka dni po zakupie Kuźniar wyjechał na Syberię.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną