Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

To była sensacja tygodnia. Projektant, stylista, architekt, kreator płytek łazienkowych Maciej Zień wychodzi za mąż. Jego wybrankiem jest Brazylijczyk o swojskim imieniu Antonio. Ślub odbędzie się 5 maja w Rio de Janeiro. Gratulujemy. To naprawdę rzadka okazja zobaczyć, jak remisujemy z Brazylią.

• W legendarnej londyńskiej sali Wembley Arena odbył się koncert polskich artystów. Wystąpili między innymi Dawid Kwiatkowski, Margaret, Patrycja Markowska, Bracia i Sylwia Grzeszczak. Dzięki onet.tv mogliśmy oglądać całość na żywo, a przy okazji zrozumieć, dlaczego tak rzadko wygrywamy na Wembley.

• Z dosyć specyficzną odezwą do młodych mieszkańców Polski wystąpił Stanisław Tyczyński, były twórca radia RMF, a ostatnio właściciel Studia Alvernia, obecnie w likwidacji. „Uczcie się języków i wypier…cie z tego kraju!”. Ja bym to lekko zmodyfikował: Uczcie się języków, a Tyczyński niech wypier... la!

• Specjalnym koncertem w warszawskim klubie Hybrydy zespół Papa Dance świętował swój jubileusz trzydziestolecia. Przez blisko dwie godziny zespół wykonywał swoje przeboje, a pod klubem można było spotkać koników handlujących biletami. Po zakończeniu koncertu ceny biletów znacznie wzrosły.

• Zła wiadomość dla fanów „Prawa Agaty”. Telewizja TVN nie planuje kontynuować filmowych losów głównych bohaterów serialu. Tym samym siódmy sezon popularnej fabuły będzie sezonem ostatnim. Mnie to nie dziwi. Ostatnio wszystko ze słowem „prawo” w tytule budzi raczej niesmak.

• KRRiT podtrzymała karę dla telewizji TVN za obmacywanie uczestniczki „Top Model” przez jurora Dawida Wolińskiego. Teraz muszą zapłacić 150 tys. za to, że reprezentujący mniejszość seksualną projektant dotykał piersi modelki. Paradoks. Parafrazując Clintona: Może i dotykał, ale się nie zaciągał.

• Zwierzęciem tygodnia śmiało można okrzyknąć Pierwszą Fretkę IV RP, czyli Fredzię Andrzeja Dudy. Dziennikarze wytropili, że kandydat na prezydenta zafundował sobie kiedyś to miłe, aczkolwiek śmierdzące stworzenie. Dzięki niemu w jego otoczeniu wreszcie pojawiła się jakaś ludzka twarz.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, związana z 32-letnim producentem Michałem Olejnikiem, poczuła instynkt macierzyński i zamierza go użyć. Pani, co tu ukrywać, po siedemdziesiątce chce adoptować dziecko, najlepiej chłopca. Polecam tych po kryzysie wieku średniego. Lubią się przytulać, ale już nie wymagają karmienia.

• Narodowy to jedno z najbardziej pechowych miejsc w Warszawie. Cokolwiek się tam dzieje, efekty są opłakane. Od meczu z Anglią po wizytę ojca Bashobory. Ostatnio miało się odbyć Grand Prix Polski na żużlu. Na skutek wymyślenia przez organizatorów żużlu, na którym nie można uprawiać żużlu, zawody odwołano.

• Prezenterzy Radia Zet Agnieszka KołodziejskaTomasz Florkiewicz wystąpili w reklamie syropu na alergię Duozinal. Gratulujemy. Przy tej słuchalności Radia Zet dobrze mieć bezpośrednie dojście do leków.

Agnieszka Frykowska, obecnie Brzezińska, kontrowersyjna uczestniczka programu „Big Brother”, wygrała bój z serwisem Pudelek. Redaktorzy sugerowali, że Agnieszka podczas programu uprawiała seks w jacuzzi za pieniądze. Zachęcamy innych do pozywania Pudelka. Niech wiedzą, że pieprzenie kosztuje.

• Niedobre wiadomości z planu serialu „Klan”. Najdłuższa krajowa telenowela straciła 188 tys. widzów. Podobno na skutek alkoholowego skandalu z Agnieszką Kotulanką. Odeszli ci, którzy nie potrafią oglądać tego na trzeźwo.

• Kolejna celebrytka na modnej ostatnio fali przypomniała sobie, że była molestowana w pracy. Tym razem to prezenterka Kasia Burzyńska. Jak sama wyznaje, pewien producent poprosił ją, żeby mu zrobiła dobrze stopami. Od razu molestowanie. To normalna propozycja wspólnego spaceru.

Polityka 18.2015 (3007) z dnia 27.04.2015; Kultura; s. 111
Więcej na ten temat
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Mobbing i zachowania niepożądane. Czego w pracy robić nie wolno?

Wszelkie sprawy dotyczące dyskryminacji to mniej niż 1 proc. pozwów związanych z prawem pracy, a te o molestowanie to już zupełny ułamek ułamka.

Ewa Wilk
18.06.2018
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną