Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

To będzie hit.

Zakończyła się kolejna edycja programu „Top Model”. Celem widowiska jest wyłonienie laureatki, o której jak najszybciej wszyscy zapomną. Tym razem wszyscy mówili o pani, która była cała wytatuowana, a wygrał bezbarwny pan. Ona nie pozwoli nam o sobie zapomnieć, on raczej nie pozwoli nam o sobie przypomnieć.

• To będzie hit. Serwis Player.pl szykuje program „Hardkorowa narzeczona”. Bohaterem widowiska ma być Robert Burneika, znany szerzej jako Hardkorowy Koksu. Przez kilkanaście odcinków kulturysta będzie szukał swojej drugiej połówki. A każdy, kto widział Burneikę, wie, że połowa to dopiero początek większej całości.

• Dosyć niespodziewanie na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza pojawił się Adam Nergal Darski. Prawdziwą gwiazdę poznajemy nie po tym, gdzie bywa, ale raczej gdzie nie bywa. Widocznie demon popularności jest silniejszy nawet od diabła.

• Kolejne niespodziewane rozstanie w show-biznesie. Wokalistka Doda rozstała się ze swym ostatnim wybrankiem, niejakim Emilem Hajdarem. Podobno miał za dużo długów, dzieci, tajemnic i na sumieniu. No cóż. Prawdziwego mężczyznę poznajemy nie po tym, jak zaczyna, ale po tym, jak Doda z nim kończy.

• Do kolejnego finału dotoczył się największy hit telewizyjny ostatnich lat, czyli „Rolnik szuka żony”. Sezon drugi. Program oglądały ponad 4 mln widzów, czyli o 600 tys. więcej niż sezon pierwszy. Tym razem aż trzech rolników znalazło żony. Jak widać z wyników, reszta lubi sobie tylko popatrzeć.

• Lepszego piaru nasza zawodniczka nie mogła sobie wyobrazić. Ula Radwańska, młodsza siostra tej Radwańskiej, została przyłapana, gdy była wynoszona na rękach swego narzeczonego z jednego ze stołecznych klubów.

Polityka 50.2015 (3039) z dnia 08.12.2015; Felietony; s. 97
Reklama