Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Kolejny sukces Roberta Lewandowskiego. Nasz zawodnik został ambasadorem reklamowym firmy odzieżowej Vistula. Robert będzie prezentował głównie garnitury i marynarki. Życzymy mu, aby każdy garnitur był jak jego boiskowy rywal. Dobrze leżał.

• Kolejna zmiana w TVP. Tym razem nowe władze stawiają na legendarny „Teleranek”. Po siedmiu latach powróci na antenę Jedynki program dla najmłodszych. Dobry pomysł. Jeśli któregoś dnia znowu go zabraknie, to będziemy wiedzieli, że już po wszystkim.

• Nowości telewizji Polsat. Serial „Powiedz tak”, paradokument pod wszystko mówiącym tytułem „Małolaty” oraz show „Surprise, surprise”. Najbardziej jednak cieszy powrót „Pamiętników z wakacji”. Ten cykl to najlepszy dowód, że pochodzimy od małpy. I to takiej, co rzadko wyjeżdżała.

Grzegorz Jankowski, były naczelny „Faktu”, twórca Polskiej Szkoły Nienawiści, poprowadzi program w Superstacji. Wraca człowiek, który wmówił Polakom, że najprzyjemniejszy dźwięk to upadek bliźniego. Da radę. Sam sobie bardzo obniżył poprzeczkę.

• Z badań firmy MEC wynika, że widzowie chcieliby widzieć w TVP Tomasza Lisa, Monikę Olejnik, Justynę Pochanke i, co ciekawe, Kamila Durczoka. W ankiecie wzięło udział tysiąc respondentów. Znając realia, Mariusz Kamiński też będzie miał do nich kilka pytań.

• Polacy wypowiedzieli się na temat najsympatyczniejszych gwiazd telewizji. Na trzecim miejscu uplasował się Karol Strasburger. Na drugim Małgorzata Kożuchowska, a na pierwszym Tadeusz Sznuk. Jedyny prowadzący, któremu wybaczamy, gdy czegoś nie wiemy.

Polityka 9.2016 (3048) z dnia 23.02.2016; Kultura; s. 85
Reklama