Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Monika Brodka, jedna z najzdolniejszych artystek ciągle młodego pokolenia, wychodzi za mąż.

• Nie ucichły jeszcze spekulacje na temat filmu Pedro Almodóvara na temat życia i twórczości Magdy Gessler, kiedy wybuchła informacja, że reżyser Magdy nie zna i filmu nie planuje. Każdy, kto zna Almodóvara, wie, że to byłby świetny początek.

• Wreszcie sukces nowej ekipy na Woronicza. Debiut programu „Sonda 2” w TVP2 oglądało średnio ponad milion widzów. Gratulujemy autorowi Tomaszowi Rożkowi. Bycie wierzącym fizykiem to jak bycie kibicem Legii i Widzewa w tym samym czasie.

• Do TVP wraca program zatytułowany „Przygarnij mnie”. Fabuła jest prosta. Tak zwana gwiazda przygarnia psa ze schroniska, a następnie udowadnia, że nie zrobiła tego tylko dla kasy. Widownia pierwszej serii wyczuła formułę. Uciekła z podkulonym ogonem.

• Wystartował nowy show Polsatu zatytułowany „Surprise Surprise”. Poznajemy w nim niezwykłe sytuacje zwykłych ludzi oraz ich zaskakującą bezinteresowność i ofiarność. Niezwykłą ofiarnością popisały się władze stacji, zdejmując program z anteny po pierwszym odcinku.

• Szykuje się kolejna teatralna niespodzianka w stolicy. W nowym spektaklu teatru IMKA, pod batutą Tomasza Karolaka, jedną z ról zagra wokalistka Dorota Doda Rabczewska. Wcieli się w swoją ulubioną postać, pełną charyzmy, talentu i sex appealu. W siebie.

Maria Pereira, żona rzecznika pokolenia Tu-154, niejakiego Samuela Pereiry (aktualnie w Programie 1 PR), zaczęła pracę w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Będzie odpowiedzialna za aktywności w mediach społecznościowych. Jak widać, program PiS Rodzina na Swoim staje się faktem.

• Jeden z najwybitniejszych artystów scen polskich Norbert Norbi Dudziuk wziął kolejny ślub. Z zeznań wokalisty, kompozytora i aranżera wynika, że trzeci. Czyli śmiało możemy stwierdzić, że ma na koncie więcej rozwodów niż przebojów.

• „Pedał zaprosił mnie na obiad. Pedał polecił mi świetny klub. Pedał chciał, żebym kupił dobrego drinka. Pedał zasugerował mi, żebym… Pedał sprzeda wszystko” – tyle Dawid Wildstein, nowy szef publicystyki TVP. Aż strach pomyśleć, kto jego polecił.

Jerzy Zelnik w życiowej formie. Zarzuty o współpracę z SB aktor odpiera słowami: Tamten Zelnik to nie ja. Wtedy seks zaślepiał mi oczy. Pierwszy to chyba w historii służb donos na własne libido.

• To może być come back stulecia. Pragnienie powrotu na antenę telewizyjną wyraziła znana prezenterka Bogumiła Wander. Nie mam sklerozy ani braków w uzębieniu – reklamuje się kultowa gwiazda. Jestem za. Choć skleroza nie przeszkadza, bo dzięki niej człowiek nie pamięta, że ją ma.

• Polacy ocenili pracę prezydenta Andrzeja Dudy oraz premier Beaty Szydło. Jak podaje TNS Polska, 48 proc. Polaków uznaje, że prezydent dobrze wypełnia obowiązki Jarosława Kaczyńskiego.

Justyna Steczkowska wystąpiła w reklamie bielizny. Największym atutem mocno roznegliżowanych zdjęć jest fakt, że nie ma ani jednego dźwięku. Justyna, tradycyjnie, jak przystało na tę wokalistkę, chętnie prezentuje wszystkie swoje przeboje.

Ola Kwaśniewska zaprezentowała swoje zdjęcie w bikini z czasów, kiedy – jak sama twierdzi – uważała się za kluskę. Kluski dzielimy na kładzione, leniwe, śląskie, lane, z makiem, na parze, ewentualnie z dziurką. Za to, co sobie pomyśleliście w tym momencie, ja nie odpowiadam.

• Zmiany u Iwony Węgrowskiej. Artystka, która przyzwyczaiła nas do tego, że nie powinniśmy się przyzwyczajać do jej wyglądu, wyznała, że od dwóch lat nie powiększyła ust. Takie to czasy. Najpierw człowiek pracuje na botoks, a potem botoks pracuje na człowieka.

Krzysztof Ibisz został nową twarzą reklam Cyfrowego Polsatu. Prezenter zadebiutował w kampanii promującej ofertę Cyfrowy Polsat Go oraz nowy dekoder Evobox. Z całej oferty mnie najbardziej przekonuje termin „nowa twarz”.

Karolina „Na Każdy Temat” Korwin-Piotrowska poinformowała, że odchodzi z pracy w serwisie Onet.pl. Serwis Onet.pl poinformował, że pani o długim nazwisku wyleciała z roboty. Jak widać, naczelna moralizatorka szołbizu ściemnia, jak leci.

• Stało się. Monika Brodka, jedna z najzdolniejszych artystek ciągle młodego pokolenia, wychodzi za mąż. Jej wybrankiem jest reżyser teatralny Krzysztof Garbaczewski. Kawaler nigdy nie zrozumie, jakie to szczęście mieć żonę. Żonaty zresztą też nie.

Polityka 13.2016 (3052) z dnia 22.03.2016; Kultura; s. 113
Reklama

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Jak poprawnie zrobić wymaz?

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną