Osoby czytające wydania polityki

„Polityka” - prezent, który cieszy cały rok.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

W Radiu Pogoda wystartował nowy program zatytułowany finezyjnie „Pogodni panowie”. W rolę pogodnych panów wcielili się nestorzy eteru i estrady, czyli Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski. Taki radiowy geriavit w powiększonym zestawie.

Tomasz Kot i Robert Lewandowski wystąpili razem w reklamie sieci komórkowej. Efekt podzielił widzów i fanów. Jest takie powiedzenie: Jeśli facet pamięta kolor twoich oczu po pierwszej randce, to masz za małe cycki. Podobnie jest z reklamami.

• W miejsce Moniki Olejnik w Radiu Zet zasiąść ma Konrad Piasecki, dziennikarz stacji RMF. Konrad pracował w krakowskiej rozgłośni od 1994 r. Jest rzetelnym, zrównoważonym, dociekliwym, stabilnym, wyważonym dziennikarzem. Czyli w skrócie – nuda.

• Złe wiadomości dla „Wiadomości”. Kolejny miesiąc i kolejny odpływ widowni. Tym razem strata sięgnęła 710 tys. widzów. To ciekawa tendencja. Wyborcy ciągle chętnie popierają PiS, ale zdecydowanie boją się patrzeć na to, co z tego wynika.

• Menedżerowie TVP2 znowu wymyślili coś, co już było. Dyrektor Maciej Chmiel zapowiada powrót teleturnieju „Wielka gra”. Ma on powrócić w nowej formule, bez Stanisławy Ryster. Też mam takie pomysły. Jak mnie rodzice zostawią w nagrzanym samochodzie.

• Po 10 latach pracy w TVN Jarosław Kuźniar odchodzi do portalu Onet.pl. Poprowadzi tam swój codzienny, interaktywny program poranny na żywo. Kuźniar to prawdziwy fenomen. Nawet na bezludnej wyspie potrafiłby wku…ć hejterów.

• Nowy cykl rozrywkowy „Komediowa scena Dwójki” zgromadził rekordową widownię 334 tys.

Polityka 24.2016 (3063) z dnia 07.06.2016; Kultura; s. 93
Reklama