Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Wreszcie odbyła się premiera długo oczekiwanego filmu „Smoleńsk”. Data była sprzyjająca, bo produkcję pokazano dzień po meczu Polski z Kazachstanem. A wtedy wszystko musiało się już podobać.

Agata Młynarska triumfuje. Po zwolnieniu z TVP1 właśnie została dyrektorem rozwoju kanału TLC. Ma odpowiadać za zintegrowaną strategię stacji na polskim rynku. Bo jak dobrze widać po tej decyzji, taka strategia nie istnieje.

• Magdalena Ogórek została dziennikarką magazynu „Do Rzeczy”. Będzie tam publikować materiały o zaginionych polskich zabytkach i dziełach sztuki. Za zaginiony zabytek, którego już nikt nie poszukuje, możemy śmiało uznać Leszka Millera.

• Anna Popek idzie jak burza. Ulubienica i muza prezesa Jacka Kurskiego dostała kolejny program. Tym razem jest to „Halo Polonia” w TVP Polonia. Popek na antenie TVP Polonia to dobry i jasny sygnał dla emigracji. Żeby jeszcze nie wracać.

• Skandal czy zabieg marketingowy? TVN przełożył start programu zatytułowanego „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym ludzie całkowicie się nieznający zawierają związki małżeńskie. Podobno powodem był fakt, że wszyscy uczestnicy są szczęśliwi.

• Edyta Górniak została sfotografowana na spotkaniu z producentem Davidem Fosterem. Foster współpracował z takimi gwiazdami, jak Whitney Houston, Mariah Carey czy Céline Dion. Jest zatem szansa, że albo kariera Edyty ruszy, albo Davida stanie.

• Rewelacja. Daniel Olbrychski, z zawodu żywa legenda, został twarzą firmy odzieżowej Bytom SA. Mało tego, w sesji reklamowej występuje z wnukiem Antonim. Jakość komentarzy w sieci ewidentnie pokazuje, że z nienawiści trzeźwieje się dłużej.

• Wreszcie odbyła się premiera długo oczekiwanego filmu „Smoleńsk”. Data była sprzyjająca, bo produkcję pokazano dzień po meczu Polski z Kazachstanem. A wtedy wszystko musiało się już podobać.

• Michał Szpak po raz kolejny zaskoczył fanów i ucieszył nienawistników.

Polityka 38.2016 (3077) z dnia 13.09.2016; Kultura; s. 87
Reklama