Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Koniec najbardziej medialnej kariery dobrej zmiany. Koniec Bartłomieja Misiewicza. Jak to zwykle na prawicy bywa, załatwili go swoi. 40 proc. kobiet uważa tyłek za najbardziej atrakcyjną część ciała u mężczyzny. Jak patrzę na Bartka, to wiem, że to prawda.

Doda ofiarowała swój samochód na aukcję, aby pomóc choremu na zanik mięśni 2,5-rocznemu Fabiankowi. Człowiek, który przelicytował wszystkich, stwierdził później, że to był żart. Jak widać, niektórym udaje się żyć pomimo wyraźnego zaniku ważnych organów.

• Sypnęło pieniędzmi w szoł biznesie. W reklamie materiałów drewnopochodnych firmy Swiss Krono wystąpił Tomasz Kammel. Jest lekko i zabawnie. Szkoda. Mogło być bardziej wiarygodnie. Grupa aktorów drewnopochodnych aż się pali, by grać.

• Smutny koniec kanału Muzo TV. Nadający od dwóch i pół roku kanał z teledyskami rockowymi nie odniósł sukcesu. Udział Muzo TV w rynku telewizyjnym wyniósł 0,01 proc. Oto duch czasu. Młodzież zamiast promocji rebelii woli promocję w Lidlu.

• To jest miesiąc finansowych żniw u Marcina Dorocińskiego. Aktor promuje właśnie nową ofertę firmy Orange. Jest to pakiet z telewizją 4K i darmowym dostępem do kanałów HBO. Znakomita oferta. Nie dziwię się, że telefony się jarają. Te od Samsunga najchętniej.

• Lodowi bracia Koral z przytupem wrócili na rynek reklamowy. Ich nową gwiazdą został tym razem aktor młodego pokolenia Maciej Musiał. Musiał ma w środowisku łatkę aktora bogobojnego, jest zatem nadzieja, że lizanie loda wreszcie zyska rozgrzeszenie.

Magdalena Ogórek została zaatakowana przez mężczyznę w kościele. Mało tego, kilka godzin wcześniej została zaatakowana przez kobietę przed studiem telewizyjnym.

Polityka 16.2017 (3107) z dnia 18.04.2017; Kultura; s. 75
Reklama