Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Wielki sukces naszej wokalistki. Kasia Moś wygrała Eurowizję. Wielki sukces naszej wokalistki. Kasia Moś przegrała Eurowizję. Kolejna kompromitacja. Kasia Moś ostatnia w finale. Znając gust widowni Eurowizji, każdy scenariusz jest możliwy.

Jarosław Żamojda szykuje „Młode wilki 3”. Niestety, kontynuacja cyklu odbędzie się bez Jarka Jakimowicza, Piotra Szwedesa i Zbyszka Suszyńskiego. Szkoda. Podobno byli za starzy. To logika z cyklu: dlaczego faceci nie mają cellulitu. Bo to fatalnie wygląda.

• Wielki sukces korespondenta TVP w Niemczech Cezarego Gmyza. Już po trzech miesiącach pracy dwutygodnik „tip Berlin” umieścił go w rankingu najbardziej żenujących mieszkańców Berlina. Wreszcie wygraliśmy z Niemcami. I to na ich boisku.

Kaja Paschalska wraca. Aktorka, znana głównie jako Ola Lubicz z serialu „Klan” oraz czasami Mała Chinka, aktywizuje się jako wokalistka. Teraz wraca z nowym singlem „Karma”. Na szczęście nic takiego nie istnieje. Wiem to od mojego psa.

• Koniec darmowego „Ucha prezesa”. Dwa dodatkowe odcinki pierwszego sezonu pojawią się wyłącznie w płatnym kanale ShowMax. Tym samym naród zrozumiał, że to wcale nie kabaret. Wcześniej czy później bekniemy za to wszyscy.

• Kancelaria Prezydenta zażyczyła sobie, aby prezydent Andrzej Duda (to ten mężczyzna zamieszkujący w Pałacu Prezydenckim) nie był pokazywany w Polsacie podczas meczu o finał Pucharu Polski. Jak widać, w piłce nożnej częściej gra się głową.

• Plejada rozdaje nagrody, żyjąc w swoim świecie. Nominowane są takie tuzy, jak Edyta Herbuś, Krzysztof Gojdź czy Ilona Felicjańska.

Polityka 20.2017 (3110) z dnia 16.05.2017; Kultura; s. 85
Reklama