Mea pulpa
We wrześniu pojawi się biografia Ani Przybylskiej.

• Dziennikarka Paulina Chylewska po 21 latach pracy zdecydowała się odejść z TVP. Gratulujemy. Dziś bycie dziennikarzem w TVP to trochę jak bycie tirówką. Połączenie sportu, turystyki, rekreacji z zainteresowaniami motoryzacyjnymi.

• Katarzyna Warnke, ciągle funkcjonująca medialnie jako małżonka Piotra Stramowskiego, zdecydowała się na odważny krok zawodowy. Aktorka zamieściła nagie zdjęcie na Instagramie. Widziałem. Obsada znakomita, ale fabuła trochę nierówna.

• Pomimo braku konkurencji w innych kanałach telewizyjnych druga wakacyjna edycja programu „Projekt Lady” straciła ponad 480 tys. widzów. Małgorzata Rozenek uczy w nim, jak zachować się powinna dama. 480 tys. umarło ze śmiechu.

• Kanał HGTV w ofensywie. Powstał właśnie nowy cykl „Projekt balkon”. Będzie pokazywał metamorfozy balkonów. Program poprowadzi Katarzyna Kuźma. Dobry pomysł. Już od czasu Romea i Julii wiadomo, że kobiety lubią sobie tam pogadać do siebie.

• Leszek Miller wrócił na pierwsze strony. A wszystko to za sprawą zdjęcia swojej wnuczki Moniki, którym pochwalił się na Twitterze. Pamiętacie, jak Miller miał wypadek w śmigłowcu i leżał w szpitalu? Tak samo mieli ci, co to zobaczyli. I to bez śmigłowca.

• Telewizja Polsat rezygnuje z pokazania kolejnej edycji kultowego w grupie wiekowej 70 plus programu „Taniec z gwiazdami”. Szkoda. Tego widowiska mogę nie oglądać tylko w dwóch przypadkach. Gdy jest oraz gdy go nie ma.

• Sprawa jest trochę śmieszna. Wszystko wskazuje na to, że niedługo w Kuźni Raciborskiej powstanie ulica imienia Roberta Lewandowskiego. Wcześniej była Karola Świerczewskiego, ale on w przeciwieństwie do Roberta często strzelał po pijaku.

• Wielki sukces Jana Pietrzaka. Jego benefis „Imieniny Pana Janka” na antenie TVP1 oglądało 1,24 mln widzów. Niestety, głównie spoza grupy komercyjnej 16–49. Pan Janek jest jak nadciśnienie tętnicze. Występuje głównie u ludzi po siedemdziesiątce.

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną