Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Książka Tomasza Piątka zatytułowana pogodnie „Macierewicz i jego tajemnice” sprzedała się w nakładzie ponad 120 tys. egzemplarzy.

Robert Makłowicz przeszedł do konkurencji. W kanale Food Network poprowadzi program „Makłowicz w drodze”, gdzie będzie gotował w ryzykownych miejscach i spróbuje przeżyć. Mnie to nie dziwi. Robert przyjechał z Krakowa, miasta, gdzie picie jest zdrowsze od oddychania.

• Ciekawym wydarzeniem z zakresu polityczno-hakersko-plotkarskiego stała się informacja, że podczas emisji „Wiadomości” na tle Krzysztofa Ziemca pojawił się napis „Pierdy opowiadasz”. Jak widać autorzy bezkompromisowych pasków z TVP Info poszerzają działalność.

Jan P. Matuszyński, reżyser „Ostatniej rodziny”, wyreżyseruje film „Żeby nie było śladów”, opowiadający o zamordowanym w 1983 r. przez milicjantów Grzegorzu Przemyku. Liczę, że następnym filmem będzie ten o śmierci Igora Stachowiaka. Kiedy już po nich nie będzie śladu.

• Oto wiadomość, do której zaczynam się przyzwyczajać. Telewizja TVN znowu została sprzedana. Tym razem kupca stacji zakupił koncern Discovery Communications z Silver Spring w stanie Maryland. Podaję dokładne dane, żeby Krystyna Pawłowicz nie musiała błądzić.

• Książka Tomasza Piątka zatytułowana pogodnie „Macierewicz i jego tajemnice” sprzedała się w nakładzie ponad 120 tys. egzemplarzy. Autorowi gratulujemy. Tomasz napisał kiedyś książki „Żmije i krety” czy „Szczury i rekiny”. Jak widać, to środowisko zna nie od dziś.

• W Polsacie pojawi się serial „W rytmie serca”. Zagrają w nim Basia Szatan i Mateusz Damięcki. Opowiada o losach chirurga, który po rezygnacji z pracy w szpitalu wybiera się do Afryki przez Kazimierz Dolny.

Polityka 32.2017 (3122) z dnia 08.08.2017; Kultura; s. 79
Reklama