Kultura

Mea pulpa

Proces dilera gwiazd Cezarego P. rozpala media. Pojawiło się pierwsze znane nazwisko jego klienta.

Narodowym tematem ostatnich dni był nowy kolor włosów Roberta Lewandowskiego. RL9 został bowiem blondynem. Spekulacjom nie było końca. Mnie to nie dziwi. Od dawna dziennikarze, opisując grę kadry, mocno koloryzowali. No i mamy efekty.

Borys Szyc przyznał się do blisko 15-letniego uzależnienia od alkoholu. Musiałem pić, żeby dalej funkcjonować – wyznał. Czyli najlepsze swoje role zagrał po alkoholu. Wynika z tego, że z talentem można zajść daleko, ale z alkoholem i talentem można zajść, dokąd się chce.

Artur Orzech to kolejny dziennikarz, który odchodzi z radiowej Trójki. Trzeba mieć kręgosłup – oznajmił. W ciągu minionych dwóch lat ze stacji odeszło blisko 30 dziennikarzy. Ja odszedłem już w 1993 r. To się nazywa intuicja.

• Przygodowy reality show Polsatu pt. „Wyspa przetrwania” niestety nie porwał widowni. Średnio milion widzów śledziło, jak uczestnicy podzieleni na dwa plemiona próbują się nawzajem eliminować. Ludzie są znudzeni. W Polsce mają to na co dzień.

Karolina Korwin-Piotrowska rusza z nowym projektem w TVN Style. Dziennikarka przyjrzy się zjawiskom i fenomenom show-biznesu w programie pt. „Sława”. Pierwszym gościem będzie Michał Piróg. Człowiek, który temat sławy zna doskonale. Ze słyszenia.

• Aktorka wyklęta Dominika Figurska otworzyła serwis parentingowy Dzieckoifigura.pl. Co ciekawe, jako fachowcy wypowiadają się tam państwo Terlikowscy. Chyba zaczynam rozumieć nazwę. O jakie dzieciątko chodzi i jakiej matki figurę.

Bogusław Linda wystąpił w Kampanii Przeciw Homofobii: Ramię w ramię po równość. Miłość nie krzywdzi – apeluje aktor.

Polityka 47.2017 (3137) z dnia 21.11.2017; Kultura; s. 96
Reklama